Strona główna » Tagi - Serwis główny » Bezpieczeństwo na drodze
Wpływ substancji psychoaktywnych na prowadzenie samochodu Wpływ substancji psychoaktywnych na prowadzenie samochodu
. // 09. 07. 2016

Rola kierowcy wymaga wysokiej sprawności psychofizycznej. Ważne jest, żeby kierowca był wypoczęty i zdrowy. W tej roli nie mamy wyboru: im lepsza nasza kondycja, tym bezpieczniej będziemy... więcej »

Buty LED Wykorzystaj trendy bądź widoczna i bezpieczna!
K. Szreder // 12. 03. 2016

Wiosna zaczyna się rozkręcać, ptaszki dziarsko ćwierkają, drzewa wypuszczają pączki no i w końcu dzień robi się dłuższy. Jednak to nie powód by przestać dbać o bezpieczeństwo swoje i... więcej »

Drogowi oszuści polują na kierowców. Metody mają coraz bardziej wyrafinowane
. // 24. 02. 2016

Pozorują uprzejmość i sygnalizują ustępowanie pierwszeństwa, zwalniają lub hamują nieoczekiwanie, a nawet rzucają się pod maskę samochodu – tak działają oszuści próbujący... więcej »

Zimowa aura stawia przed kierowcami większe wymagania
. // 18. 01. 2016

Zima bywa bardzo zdradliwa. Muszą zdawać sobie z tego sprawę zwłaszcza kierowcy, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo nie tylko własne, lecz także swoich pasażerów i innych uczestników... więcej »

przejscie dla pieszych Pieszy bez pierwszeństwa przed przejściem
. // 12. 10. 2015

Sejm podtrzymał decyzję Senatu o odrzuceniu nowelizacji ustawy - Prawo o ruchu drogowym, przyznającej pieszym pierwszeństwo przed przejściem bez sygnalizacji świetlnej. Oznacza to, że ustawa... więcej »

Rowerzystko, Rowerzysto - czy znasz przepisy?
. // 29. 08. 2015

Pod moim biurowcem liczba rowerów cały czas wzrasta, co jest zjawiskiem bardzo dobrym. Ale czasem włos się jeży na głowie, jak niektórzy bezmyślnie jeżdżą... Ostatnio po pracy wybrałam... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Bezpieczeństwo na drodze

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl