Strona główna » Tagi - Serwis główny » Alkohol
Wpływ substancji psychoaktywnych na prowadzenie samochodu Wpływ substancji psychoaktywnych na prowadzenie samochodu
. // 09. 07. 2016

Rola kierowcy wymaga wysokiej sprawności psychofizycznej. Ważne jest, żeby kierowca był wypoczęty i zdrowy. W tej roli nie mamy wyboru: im lepsza nasza kondycja, tym bezpieczniej będziemy... więcej »

ALKOMAT Alkomat może zwariować?
K. Szreder // 06. 11. 2015
Tagi: Alkohol, Alkomat

Piłeś nie jedź, sprawa prosta jak budowa cepa. Nie pijesz ani przed długą trasą ani przed odwiezieniem dziecka do przedszkola. Następuje kontrola drogowa, dmuchanie w alkomat i o dziwo wynik... więcej »

Korwin Pijesz jedziesz? Taki pomysł ma Korwin-Mikke!
K. Szreder // 06. 10. 2015

Wiecie jak jest, ruszyła kampania wyborcza i rozpoczął się prawdziwy Festiwal Obietnic. Każda grupa obiera sobie jakiś target a to młode matki a to rolnicy a to górnicy. więcej »

DB Breweries piwo Paliwo z piwa - takie rzeczy tylko w Nowej Zelandii
K. Szreder // 28. 07. 2015

Złoty trunek jakim jest piwo ma w Europie szerokie grono miłośników. Jednak największą miłością darzą go Czesi, tam przeciętny obywatel wypija 149 litrów trunku rocznie,... więcej »

MSW prawo jazdy Przekraczasz prędkość - tracisz prawo jazdy!
K. Szreder // 07. 04. 2015

Kierowcy, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o minimum 50 km/h w obszarze zabudowanym stracą prawo jazdy na trzy miesiące. To jedna z propozycji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych,... więcej »

alkohol Nie taki Polak straszny jak go malują?
K. Szreder // 06. 02. 2015
Tagi: Prawo, Alkohol

Lata 70-te ubiegłego wieku, duńska wódka a na niej etykieta na której widnieje napis"Dawka śmiertelna 4,5 promila alkoholu we krwi. Nie dotyczny Polaków i Rosjan" Alkohol i "mocne głowy" to... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Alkohol