Strona główna » Tagi - Serwis główny » Mitsubishi
Maciej Stuhr Kto zabił, czyli zwykły dzień Macieja Stuhra
. // 06. 12. 2016

Maciej Stuhr – znakomity aktor filmowy i teatralny, autor felietonów i książek, sympatię widzów w Polsce i na świecie zaskarbił sobie za sprawą wielu wybitnych kreacji i niezrównanego... więcej »

I Zlot Mitsubishi Ruszyła strona I Zlotu Mitsubishi
. // 19. 08. 2016

Polski oddział Mitsubishi Motors uruchomił nową witrynę www.zlotmitsubishi.pl, w całości poświęconą wielkiemu świętu sympatyków marki spod znaku Trzech Diamentów. I Zlot Mitsubishi,... więcej »

Anna Cieślak Mitsubishi ASX Mitsubishi ASX - osobisty samuraj Anny Cieślak
. // 12. 08. 2016

Anna Cieślak - aktorka piękna i energiczna. W filmie "Śluby panieńskie" rozkochała w sobie samego Macieja Stuhra. Zagrała w popularnych polskich serialach, m.in. "Na wspólnej", "Czas honoru" i... więcej »

I Zlot Mitsubishi I Zlot Mitsubishi w połowie września
. // 27. 07. 2016

Między 16 a 18 września bieżącego roku polska filia Mitsubishi Motors organizuje dla wszystkich właścicieli samochodów Mitsubishi w Polsce I Zlot Mitsubishi. Impreza,... więcej »

Stuhr Cieślak Mitsubishi Mitsubishi stawia na ambasadorów z branży filmowej
K. Szreder // 19. 02. 2016

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionymi aktorami - Anną Cieślak oraz Maciejem Stuhrem, którzy będą pełnić rolę ambasadorów marki. Znana z dużego i... więcej »

Mitsubishi Lancer Evo VII Mitsubishi Lancer Evo VII z Szybkich i Wściekłych może wjechać do Twojego garażu!
K. Szreder // 29. 06. 2013

Wyciągamy zaskórniaki, likwidujemy lokaty i szykujemy się do napadu na bank. Mitsubishi Lancer Evo VII z drugiej części "Szybkich i Wściekłych" na sprzedaż! Pod maską auta wyprodukowanego w... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Mitsubishi