Strona główna » Tagi - Serwis główny » Film
Nine lives Jak zostać kotem Czym jeździ Kevin Spacey w filmie "Jak zostać kotem"?
. // 03. 07. 2016

Wytwórnia Europa Corp. opublikowała zwiastun filmu, w którym Kevin Spacey, grający miliardera Toma Branda, pędzi ulicami amerykańskiej metropolii sportowym samochodem o futurystycznym... więcej »

Penelope Cruz na MV Augusta w filmie Zoolander 2 Penelope Cruz na MV Agusta w filmie Zoolander 2
E. Domańska // 20. 01. 2016

Nie raz zdarzyło się, że obejrzałam jakiś film nie ze względu na fabułę, nagrody cz recenzje, a tylko i wyłącznie ze względu na obsadę aktorską. Tak też może być w przypadku... więcej »

Need for Speed Powstanie nowy film Need for Speed
. // 13. 04. 2015

Pierwszy NFS nie zdobył dużej popularności wśród fanów gier z tej serii, jednak producenci uznali, że warto zainwestować w drugą część przygód Tobey’ego Marshalla w nadziei na zatarcie... więcej »

Robert de Niro zagra Enzo Ferrari Robert de Niro zagra Enzo Ferrari w filmie biograficznym
E. Domańska // 10. 04. 2015

Robert De Niro, jeden z najbardziej wybitnych amerykańskich aktorów, ujawnił, że wcieli się w postać Enzo Ferrari w wysokobudżetowym biograficznych filmie poświęconym legendarnemu... więcej »

Zawrotne wieczory filmowe dla kobiet w Multikinie Zawrotne wieczory filmowe dla kobiet w Multikinie
ED // 08. 01. 2015

Zawrotne tempo, zakręcone bohaterki, historie mknące przed siebie, zwroty akcji i zawroty głowy. Multikino oraz Renault zapraszają na wyjątkową akcję skierowaną do kobiet spragnionych... więcej »

Szybcy i wściekli 7 - oficjalny zwiastun
E. Domańska // 03. 11. 2014

“Szybcy i wściekli 7”, a w zasadzie – „Wściekli 7” to najprawdopodobniej jedna z najbardziej oczekiwanych przyszłorocznych kinowych premier. Paul Walker, jeden z głównych bohaterów... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Film

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl