Strona główna » Tagi - Serwis główny » 4x4
I Zlot Mitsubishi Ruszyła strona I Zlotu Mitsubishi
. // 19. 08. 2016

Polski oddział Mitsubishi Motors uruchomił nową witrynę www.zlotmitsubishi.pl, w całości poświęconą wielkiemu świętu sympatyków marki spod znaku Trzech Diamentów. I Zlot Mitsubishi,... więcej »

Anna Cieślak Mitsubishi ASX Mitsubishi ASX - osobisty samuraj Anny Cieślak
. // 12. 08. 2016

Anna Cieślak - aktorka piękna i energiczna. W filmie "Śluby panieńskie" rozkochała w sobie samego Macieja Stuhra. Zagrała w popularnych polskich serialach, m.in. "Na wspólnej", "Czas honoru" i... więcej »

I Zlot Mitsubishi I Zlot Mitsubishi w połowie września
. // 27. 07. 2016

Między 16 a 18 września bieżącego roku polska filia Mitsubishi Motors organizuje dla wszystkich właścicieli samochodów Mitsubishi w Polsce I Zlot Mitsubishi. Impreza,... więcej »

Mitsubishi VIP CROSS Weekend z Mitsubishi: poznaj kraj kwitnącej wiśni lub kup na aukcji jazdę z ulubionym celebrytą
E. Domańska // 03. 06. 2016

W sobotę 4 czerwca w godzinach 11.30-19.00 na warszawskim Torwarze odbędzie się coroczny piknik z kulturą japońską Matsuri, którego sponsorem jest między innymi polski oddział Mitsubishi... więcej »

Toyota Off-Road Festival Toyota Off-Road Festival - święto fanów Land Cruisera i Hiluxa
E. Domańska // 02. 06. 2016

Zbliża się druga edycja Toyota Off-Road Festival, zlotu właścicieli terenowych Toyot.   Przez 4 dni posiadacze Land Cruiserów, Hiluxów, RAV4 oraz innych samochodów marki z napędem na 4... więcej »

Pierwszy w historii zlot Camp Jeep PL
. // 03. 04. 2015

Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było! W dniach 4-7 czerwca w scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się pierwszy w historii Camp Jeep PL. Jak zapowiadają organizatorzy,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: 4x4