Strona główna » Tagi - Serwis główny » Celebryci
Maciej Stuhr Kto zabił, czyli zwykły dzień Macieja Stuhra
. // 06. 12. 2016

Maciej Stuhr – znakomity aktor filmowy i teatralny, autor felietonów i książek, sympatię widzów w Polsce i na świecie zaskarbił sobie za sprawą wielu wybitnych kreacji i niezrównanego... więcej »

Robert Lewandowski Audi RS7 Audi RS 7 dla Roberta Lewandowskiego
. // 25. 08. 2016

Robert Lewandowski, polski napastnik – wraz z rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego w Bundeslidze – wybiera egzemplarz czarnego Audi RS 7. Dla "Lewego", grającego na co dzień w zespole... więcej »

Anna Cieślak Mitsubishi ASX Mitsubishi ASX - osobisty samuraj Anny Cieślak
. // 12. 08. 2016

Anna Cieślak - aktorka piękna i energiczna. W filmie "Śluby panieńskie" rozkochała w sobie samego Macieja Stuhra. Zagrała w popularnych polskich serialach, m.in. "Na wspólnej", "Czas honoru" i... więcej »

MotoClassic Wrocław 2016 w Zamku Topacz MotoClassic Wrocław 2016 w Zamku Topacz
. // 09. 08. 2016

W długi, sierpniowy weekend (13 i 14 sierpnia 2016 roku) na terenie Zamku Topacz, w miejscowości Ślęza koło Wrocławia, odbędzie się święto pasjonatów motoryzacji, czyli VI Zlot Pojazdów... więcej »

I Zlot Mitsubishi I Zlot Mitsubishi w połowie września
. // 27. 07. 2016

Między 16 a 18 września bieżącego roku polska filia Mitsubishi Motors organizuje dla wszystkich właścicieli samochodów Mitsubishi w Polsce I Zlot Mitsubishi. Impreza,... więcej »

Chris Evans odchodzi z \ Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie
. // 05. 07. 2016

W ubiegłym tygodniu w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat konfliktu Chrisa Evansa z Mattem LeBlanc. LeBlanc miał podobno powiedzieć, że albo Evans odejdzie z programu "Top Gear",... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Celebryci