Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ambasadorka
I Zlot Mitsubishi Ruszyła strona I Zlotu Mitsubishi
. // 19. 08. 2016

Polski oddział Mitsubishi Motors uruchomił nową witrynę www.zlotmitsubishi.pl, w całości poświęconą wielkiemu świętu sympatyków marki spod znaku Trzech Diamentów. I Zlot Mitsubishi,... więcej »

Stuhr Cieślak Mitsubishi Mitsubishi stawia na ambasadorów z branży filmowej
K. Szreder // 19. 02. 2016

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionymi aktorami - Anną Cieślak oraz Maciejem Stuhrem, którzy będą pełnić rolę ambasadorów marki. Znana z dużego i... więcej »

Zofia Klepacka Zofia Klepacka odebrała kluczyki od Volkswagena Californii
. // 10. 09. 2014

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X otrzymała w sobotę kluczyki do Volkswagena Californii z rąk dyrektora marki - Piotra Łakomego. więcej »

Szarapowa Porsche Maria Szarapowa twarzą Porsche
K. Szreder // 24. 04. 2013

Sukcesy na korcie skutkują lukratywnymi kontraktami. W 2012 roku Maria Szarapowa za triumf w Porsche Tennis Grand Prix odebrała śnieżnobiały model 911 Carrera S Cabriolet,... więcej »

Justyna Steczkowska Peugeot RCZ Justyna Steczkowska ambasadorem Peugeot RCZ
K. Szreder // 30. 03. 2012

Justyna Steczkowska nie ma łatwego motoryzacyjnego życia, często słyszy się o jej wpadkach i wypadkach. Mimo to 28 marca 2012 w salonie Dealera marki Peugeot , firmy Longin Bielak Sp. z o.o. więcej »

Anna Mucha Mercedes Anna Mucha czy Małgosia Socha? Która jest lepszą ambasadorką?
K. Szreder // 01. 06. 2011

W serialu rywalizują o sercę tego samego mężczyzny. W prawdziwym życiu Małgorzata Socha jest ambasadorką marki BMW natomiast Anna Mucha jest twarzą Mercedesa. Która lepiej wypełnia swoje... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Ambasadorka