Strona główna » Tagi - Serwis główny » Toyota
Kalendarz Korabki Toyota Kup kalendarz i razem z Toyotą wesprzyj schronisko VIVA w Korabiewicach
. // 09. 12. 2016

Toyota nawiązała w tym roku współpracę ze schroniskiem Viva w Korabiewicach. Okazją do tego była sesja fotograficzna Toyoty AYGO, w której wzięła udział suczka Tayga. więcej »

Travis Scott Amerykański raper otwiera sieć sklepów Hood Toyota
. // 27. 11. 2016

Amerykański raper Travis Scott uwielbia Toyoty. Autor hitu „Antidote” i były partner Rihanny ma szczególny sentyment do samochodów japońskiej marki. Choć na ulicach Los Angeles częściej... więcej »

Hybrydy w Polsce: ile kosztuje oszczędzanie?
. // 11. 08. 2016

Samochody z napędem hybrydowym od lat zdobywają coraz większą popularność. Ostatnie wyniki sprzedaży pokazały, że stały się one poważną konkurencją dla modeli wyposażonych w tradycyjne... więcej »

Toyota Off-Road Festival Toyota Off-Road Festival - święto fanów Land Cruisera i Hiluxa
E. Domańska // 02. 06. 2016

Zbliża się druga edycja Toyota Off-Road Festival, zlotu właścicieli terenowych Toyot.   Przez 4 dni posiadacze Land Cruiserów, Hiluxów, RAV4 oraz innych samochodów marki z napędem na 4... więcej »

Prius! Impossible Girls Prius! Impossible Girls - by eko było seksowne?
K. Szreder // 28. 01. 2016

Wychowałam się w zasadzie na Smerfach, Reksio razem z Bolkiem i Lolkiem też nie byli mi obcy, ale jeszcze ostatnim rzutem załapałam się na Czarodziejki z Księżyca! O co to był za szał!... więcej »

Toyota dziecko 500 zł na dziecko? Rząd Ci nie da ale Toyota tak!
K. Szreder // 28. 11. 2015

500 zł na każde dziecko! To chyba właśnie tym hasłem PiS wygrało wybory. Nie mam absolutnie nic przeciwko abyśmy równali do socjalnych standardów Europejskich tylko ważne jest aby mierzyć... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Toyota