Strona główna » Tagi - Serwis główny » Szybcy i wściekli
Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera
E. Domańska // 02. 10. 2015

W pozwie skierowanym do Porsche, córka Paula Walkera – Meadow Walker, pisze, że 2005 Porsche Carrera GT  miało nie gwarantować wystarczającego poziomu bezpieczeństwa. więcej »

Szybcy i wściekli 7 - oficjalny zwiastun
E. Domańska // 03. 11. 2014

“Szybcy i wściekli 7”, a w zasadzie – „Wściekli 7” to najprawdopodobniej jedna z najbardziej oczekiwanych przyszłorocznych kinowych premier. Paul Walker, jeden z głównych bohaterów... więcej »

Cody Walker i Paul Walker Brat Paula Walkera zagra w kolejnych filmach z serii "Szybcy i wściekli"
E. Domańska // 06. 06. 2014

Kilka tygodni temu pisałyśmy, że Universal Studios  na stronie „Fast and Furious” na Facebooku poinformowało, iż obaj bracia tragicznie zmarłego Paula Walkera pojawią się w filmie... więcej »

"Szybcy i wściekli 7": bracia zastąpią Paula Walkera
E. Domańska // 17. 04. 2014

Universal Studios  na stronie „Fast and Furious” na Facebooku poinformowało, że obaj bracia tragicznie zmarłego Paula Walkera pojawią się w filmie "Szybcy i wściekli 7". więcej »

Paul Walker "Szybcy i wściekli 7": Paul Walker obecny dzięki technologii CGI
E. Domańska // 24. 03. 2014

Jak podał “New York Daily News”, powołując się na anonimowe źródło, Universal Studios postanowiło, że Paul Waler nadal będzie “grał” w filmie „Szybcy i wściekli 7”. więcej »

Paul Walker Zginął gwiazdor Szybkich i Wściekłych!
K. Szreder // 01. 12. 2013

Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym w południowej Kalifornii - poinformował w sobotni wieczór serwis TMZ. Do tragedii doszło w mieście Santa... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Szybcy i wściekli

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl