Strona główna » Tagi - Serwis główny » Rowerzysta
Zurych Velokafi Velokafi: wsiądź na rower i wpadnij na kawę do Zurychu
E. Domańska // 11. 09. 2015

Liczba rowerzystów w Szwajcarii nieustannie wzrasta i szacuje się, że ich liczba do roku 2025 podwoi się. Władze Zurychu mając na uwadze te szacunki opracowały program „Stadtverkehr 2025”,... więcej »

Rowerzystko, Rowerzysto - czy znasz przepisy?
. // 29. 08. 2015

Pod moim biurowcem liczba rowerów cały czas wzrasta, co jest zjawiskiem bardzo dobrym. Ale czasem włos się jeży na głowie, jak niektórzy bezmyślnie jeżdżą... Ostatnio po pracy wybrałam... więcej »

95% Polaków jeździ na rowerze, nie zawsze zgodnie z prawem
. // 19. 05. 2015

75% rowerzystów jeździ po chodniku, 56% – podczas jazdy rozmawia przez telefon komórkowy, 49% – słucha w jej trakcie muzyki, a 39% – nie korzysta nocą z oświetlenia.   Statystyki... więcej »

Sylwia Rekowska Jedyna Polka na mecie morderczego La Marmotte
. // 24. 07. 2014

W pierwszą sobotę lipca Sylwia Rekowska, jako jedyna kobieta z Polski, wystartowała w 33. edycji największego wyścigu kolarskiego w Europie La Marmotte na rowerze Peugeot RSR01 Dura Ace. więcej »

Czy Twój rower jest bezpieczny?
. // 17. 07. 2014

W Polsce, zgodnie z europejskimi trendami rośnie liczba cyklistów. Statystycznie już prawie co trzeci Polak posiada własny rower, stanowiący doskonałą alternatywę dla innych środków... więcej »

rower 4C IFD inspirowany Alfa Romeo Ekskluzywny rower 4C IFD inspirowany Alfa Romeo
E.D. // 26. 09. 2013

Wyszukane wzornictwo, lekkość i nowoczesna rama: to kluczowe cechy, które charakteryzują rower „4C IFD”, zaprojektowany przez Centrum Stylu Alfa Romeo i Compagnia Ducale. To właśnie skrót... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Rowerzysta

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl