Strona główna » Tagi - Serwis główny » Nissan
koty Czy zastałam kota?
K. Szreder // 23. 02. 2016

Japończycy mają fisia na punkcie zwierząt, a w szczególności kotów. Nie ma się czemu dziwić, kontakt z nimi obniża ciśnienei krwi, redukuje stres i poprawia nastrój. Koty w kraju... więcej »

nissan fotele By w korpo było lżej - samoparkujące krzesła
K. Szreder // 16. 02. 2016

Kogo jak kogo, ale Japończyków o lenistwo nie podejrzewam. Ba! Zastanawiam się często kiedy oni mają czas na życie prywatne? Przecież całe dnie siedzą za biurkami klepią coś w excelu albo... więcej »

Nissan dzieci brazylia Dzieci rysują Nissan tworzy wizualizacje
K. Szreder // 14. 12. 2014

"Wyobraźnia dziecięca potrafi tworzyć nowe światy, ożywiać zwykłe przedmioty i ubarwiać szarą rzeczywistość" Dziecięca wyobraźnia nie ma przed sobą żadnych ograniczeń,... więcej »

nissan Mięso i Nissan - dobrana para?
K. Szreder // 24. 06. 2014
Tagi: Reklama, Nissan

Reklama... jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną najczęściej zwracamy na nią uwagę przy okazji Super Bowl kiedy producenci prężą muskuły i wzbijają się na wyżyny kreatywności lub kiedy... więcej »

Offroad Okiem Agaty: Offroad
A.Pylak // 10. 12. 2012

Mimo, że polskie drogi nie są idealne i często możemy wpaść w dziurę to wszystko nic w porównaniu do off-roadu. Choć brzmi to dziwnie, w tej dyscyplinie właśnie chodzi o to,... więcej »

Nissan GT-R Usain Bolt Nissan GT-R - edycja limitowana Usain Bolt
K. Szreder // 12. 10. 2012

Usain Bolt to jamajski lekkoatleta, rekordzista świata w sprincie, wielkokrotny mistrz olimpijski i niesamowity showman. W tym roku najszybszy człowiek na globie został twarzą jednego z... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Nissan

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl