Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Hołowczyc
Cztery MINI ALL4 Racing w Baja Poland
. // 26. 08. 2016

Rajd Baja Poland to siódma runda FIA Cross Country World Cup I w tym roku trwa cztery dni – od 25 do 28 sierpnia. Rajd rozpocznie się w Szczecinie, a siedem odcinków specjalnych zostanie... więcej »

Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka w Rajdzie Polski
. // 03. 07. 2016

Klaudia Podkalicka, obok Krzysztofa Hołowczyca, otworzy tegoroczny Rajd Polski. Wystartuje z numerem 000 i będzie jedyną kobietą za kierownicą samochodu w tej imprezie. Zobacz także: Klaudia... więcej »

dakar Dakar 2015 - pierwszy etap z obiecującymi wynikami
K. Szreder // 05. 01. 2015

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale wiele wskazuje na to, że Polacy solidnie namieszają na tegorocznym Dakarze. Otwarcie tego legendarnego rajdu obfituje w obiecujące wyniki.  Polscy... więcej »

Dakar Verva Street Racing Kolejna atrakcja Verva Street Racing - pojazdy Rajdu Dakar!
K. Szreder // 31. 05. 2011

Palące słońce pustyni i tysiące kilometrów kwadratowych piasku. Setki kilometrów dziennie i mordercza walka z dziką naturą. Tak wygląda najsłynniejszy rajd na świecie – Dakar. więcej »

Rajd Dakar Krzysztof Hołowczyc jest zadowolony z pozostania Rajdu Dakar w Ameryce Południowej
Ł. Łuniewski // 24. 03. 2010

Jak podaje biuro prasowe firmy ASO - organizatora Rajdu Dakar - w 2011 roku Dakar zostanie ponownie zorganizowany na terenie Argentyny i Chile. Będzie to trzecia edycja południowoamerykańskiego... więcej »

Rajd Dakar Rajd Dakar oficjalnie zostaje w Ameryce Południowej
M. Jermakow // 23. 03. 2010

Jak poinformowali dziś organizatorzy rajdu, pustynny klasyk w przyszłym roku znów rozgrywany będzie na terenie Chile i Argentyny. Tym samym potwierdziły się nieoficjalne informacje, które obiegły... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Hołowczyc