Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Kobieta za kierownicą
Dwie zawodniczki z Węgier w gronie kierowców KIA LOTOS RACE 2017
E. Domańska // 10. 05. 2017

Już w najbliższy weekend uczestnicy Mistrzostw Polski Kia Picanto po raz ósmy w 12-letniej historii KIA LOTOS RACE będą ścigać się na Hungaroringu. To drugi, obok Toru Poznań,... więcej »

Sukces Pauli Kucharewicz i Bartosza Dzienisa na 40. jubileuszowym Rajdzie Kormoran
. // 06. 09. 2016

W ostatni weekend wakacji - w dniach 27 – 28 sierpnia – okolice Mikołajek były prawdziwą mekką wszystkich fanów sportów motorowych. Wszystko za sprawą rozegranego w tym miejscu Rajdu... więcej »

Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka w Rajdzie Polski
. // 03. 07. 2016

Klaudia Podkalicka, obok Krzysztofa Hołowczyca, otworzy tegoroczny Rajd Polski. Wystartuje z numerem 000 i będzie jedyną kobietą za kierownicą samochodu w tej imprezie. Zobacz także: Klaudia... więcej »

Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka za kierownicą Lexusa RC F
. // 28. 05. 2016

Pod koniec kwietnia na Torze Poznań - z udziałem znanego niegdyś, jako Stig kierowcy wyścigowego z Wielkiej Brytanii, Bena Collinsa i Klaudii Podkalickiej - odbyła się impreza Lexus Driving... więcej »

Gosia Rdest Gosia Rdest wystartuje w ten weekend w Audi Sport TT Cup
. // 04. 05. 2016

Przed nami pierwszy weekend wyścigowy serii Audi Sport TT Cup 2016. Gosia Rdest, jedyna kobieta i jedyna Polka w pucharze, ma szansę na wysokie lokaty. Zawalczy przeciwko piętnastu rywalom na... więcej »

Susie Wolff Susie Wolff wystartuje w Race of Champions
E. Domańska // 05. 10. 2015

Susie Wolff, kierowca rozwojowy zespołu Williamsa w Formule 1, w przyszłym miesiącu po raz drugi wystartuje w Race of Champions. Wspólnie z byłym kierowcą F1 - Davidem Coulthardem - będą... więcej »

Następne »