Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Podkalicka
Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka w Rajdzie Polski
. // 03. 07. 2016

Klaudia Podkalicka, obok Krzysztofa Hołowczyca, otworzy tegoroczny Rajd Polski. Wystartuje z numerem 000 i będzie jedyną kobietą za kierownicą samochodu w tej imprezie. Zobacz także: Klaudia... więcej »

Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka na drugim miejscu - Baja Poland 2013
E.D. // 03. 09. 2013

Baja Poland 2013 już za nami – tegoroczny wyścig z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci Klaudii Podkalickiej, której udało się wywalczyć miejsce na podium. więcej »

Klaudia Podkalicka i Joanna Madej Buggy Smart T3 na Dakar dla Podkalickiej i Madej?
. // 19. 08. 2013

Buggy Smart T3 to samochód, którym kierowca Klaudia Podkalicka i pilot Joanna Madej - pierwsza polska kobieca załoga w cross country - chcą wystartować w przyszłorocznym Rajdzie Dakar. więcej »

Klaudia Podkalicka VW Klaudia Podkalicka wraca na tor!
K.S // 27. 03. 2013

Młode Wilki wkraczają na tor Volkswagen Castrol Cup a są to 27-letnia Klaudia Podkalicka i 22-letni Mateusz Lisowski. W ostatnim czasie szczecińską zawodniczkę najczęściej można było... więcej »

Madej i Podkalicka Madej i Podkalicka kontra Baja Poland
K. Szreder // 06. 09. 2012

Klaudia Podkalicka (otoMoto Team) i Joanna Madej, pierwsza w Polsce i jedyna w Europie kobieca załoga w rajdach cross country potwierdziła swój udział w rajdzie baja Poland,... więcej »

Podkalicka i Madej Podkalicka i Madej przygotowują się do morderczego Rajdu Dakar
K. Szreder // 15. 08. 2012

W 2001 roku Jutta Kleinschmidtt jako pierwsza kobieta wygrywa Rajd Dakar, trzynaście lat później przed taką szansą staną panie Joanna Madej i Klaudia Podkalicka. Joanna Madej to mistrzyni... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Podkalicka