Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Bahrajn
Fernando Alonso Alonso: Red Bull ma najszybszy bolid
P. Kątski // 25. 03. 2010

Fernando Alonso wierzy, że nawet z wolniejszym od bolidu Red Bulla Ferrari jest w stanie wygrać Grand Prix Australii. Były 2-krotny mistrz świata nie był w stanie odebrać prowadzenia Sebastianowi... więcej »

Fernando Alonso Massa nieporażony formą Red Bull Racing
J. Rutkowski // 23. 03. 2010

Felipe Massa nie zgadza się ze słowami Lewisa Hamiltona, że samochód Red Bulla jest zdecydowanie szybszy od pozostałych bolidów. Zobacz także: Hamilton: Red Bull ma porażającą przewagę    Brytyjczyk... więcej »

Australia Melbourne Albert Park GP Australii - prezentacja toru
J. Rutkowski // 22. 03. 2010

Emocje po GP Bahrajnu jeszcze do końca nie ucichły, a już szykują nam się kolejne, tym razem w wyścigu o GP Australii. Z tego powodu przygotowaliśmy krótkie przedstawienie charakterystyki toru Albert... więcej »

Robert Kubica Kubica: Albert Park bardziej pasuje do bolidu Renault
P. Kątski // 22. 03. 2010

Robert Kubica przewiduje, że tor Albert Park będzie o wiele lepiej odpowiadał charakterystyce bolidu, niż tor Sakhir. Polak w Grand Prix Bahrajnu zajął 11 miejsce, po spadku na 21 miejsce wskutek... więcej »

Red Bull Hamilton: Red Bull ma dużą przewagę
A. Stepczyk // 21. 03. 2010

Lewis Hamilton uważa, że Red Bull posiada wyjątkową przewagę nad swoimi rywalami, biorąc pod uwagę występ tego zespołu w Bahrajnie.  Kierowca McLarena powiedział, że Red Bull miał największą siłę... więcej »

Niki Lauda Schumacher: byłem szybszy od Rosberga
J. Rutkowski // 20. 03. 2010

Mimo nieco rozczarowującego powrotu Michaela Schumachera do ścigania się, 7-krotny mistrz świata zachowuje niezłe samopoczucie. Zobacz także: Schumacher rozczarowany małą ilością wyprzedzania   ... więcej »

Następne »