Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Schumacher
Mick Schumacher Mick Schumacher zwycięża w swoim pierwszym starcie w wyścigach w niemieckich Mistrzostwach F4 ADAC Abarth
. // 29. 04. 2015

Rundy otwarcia ADAC Formuły 4 Powered by Abarth, rozegranej na niemieckim torze Oschersleben, odniosły ogromny sukces. Z udziałem 40 kierowców, na torze Oschersleben rozegrano niezwykle... więcej »

schumacher Schumacher rok po dramatycznym wypadku
K. Szreder // 29. 12. 2014
Tagi: Schumacher

Minął rok od dramatycznego wypadku Niemieckiego kierowcy, 7-krotnego mistrza świata Formuły 1 Michaela Schumachera. Przez ostatnie miesiące bombardowani byliśmy rewelacjami na temat jego stanu... więcej »

Schumacher Schumacher jest sparaliżowany - ma problemy z pamięcią
K. Szreder // 20. 11. 2014

Wydawało się, że wszystko idzie ku dobremu, że sprawdzą się słowa lekarza Jean-Francois Payen'a który twierdzi, że Michael Schumacher zacznie samodzielnie funkcjonować w przeciągu trzech... więcej »

schumacher Kamera GoPro przyczyną urazu Schumachera?
K. Szreder // 15. 10. 2014
Tagi: Schumacher, F1

Pokochali ją miłośnicy ekstremalnych wrażeń, surferzy, narciarze czy spadochroniarze. Pokochali też zwykli śmiertelnicy za możliwość oglądania niezwykłych widoków i sytuacji. więcej »

Mick Schumacher Syn Michaela Schumachera na ścieżce do F1?
K. Szreder // 06. 10. 2014
Tagi: Schumacher, F1

Większość kierowców F1 swoje pierwsze kroki stawiała w kartingu. Jednak nie wszyscy urodzili się z benzyną we krwi i nazwiskiem Schumacher. 15-letni Mick syn siedmiokrotnego mistrza świata... więcej »

Michael Schumacher jest już w domu
E. Domańska // 10. 09. 2014

Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Micahela Schumachera – jego stan zdrowia poprawił się na tyle, by przewieźć go ze szpitala do domu. Przypomnijmy, że były 7-krotny mistrz świata... więcej »

Następne »