Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Melbourne
Lewis Hamilton Hamilton zatrzymany przez policję
J. Rutkowski // 26. 03. 2010

Lewis Hamilton przeprosił za zbyt "entuzjastyczne zachowanie na drodze" po tym jak został dzisiaj zatrzymany przez australijską policję. Kierowca McLarena "palił gumy" i celowo wprowadzał samochód... więcej »

Robert Kubica Kubica cieszy się z dobrego wyniku pierwszego treningu
P. Kątski // 26. 03. 2010

Nastrój Roberta Kubicy po Grand Prix Bahrajnu z pewnością się polepszył po dzisiejszej pierwszej sesji treningowej, gdzie Polak uzyskał pierwszy najszybszy czas. Pomimo tego, że w następnej sesji był... więcej »

Fernando Alonso Alonso: Red Bull ma najszybszy bolid
P. Kątski // 25. 03. 2010

Fernando Alonso wierzy, że nawet z wolniejszym od bolidu Red Bulla Ferrari jest w stanie wygrać Grand Prix Australii. Były 2-krotny mistrz świata nie był w stanie odebrać prowadzenia Sebastianowi... więcej »

Fernando Alonso Massa nieporażony formą Red Bull Racing
J. Rutkowski // 23. 03. 2010

Felipe Massa nie zgadza się ze słowami Lewisa Hamiltona, że samochód Red Bulla jest zdecydowanie szybszy od pozostałych bolidów. Zobacz także: Hamilton: Red Bull ma porażającą przewagę    Brytyjczyk... więcej »

Renault Australia Renault w Melbourne z nowym przednim skrzydłem
J. Rutkowski // 23. 03. 2010

Zespół Renault postanowił przywieźć do Australii całkowicie nowe przednie skrzydło. Robert Kubica i Vitaly Petrov będą mogli z niego skorzystać już w podczas piątkowych sesji treningowych. więcej »

Następne »