Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Kubica
benedetti Alessandra Benedetti pilotką Roberta Kubicy
K. Szreder // 25. 11. 2014
Tagi: Kubica, Benedetti

Sezon WRC za nami, ale przed nami jeszcze jedna naszpikowana gwiazdami impreza - Monza Rally Show. Na legendarnym rajdzie pojawią się takie nazwiska jak Valentino Rossi, Ken Block czy Robert... więcej »

Kubica Robert Kubica ponownie w F1? Zapowiedź kolejnej operacji!
K. Szreder // 20. 10. 2014
Tagi: Kubica, F1

To miała być legenda i nasza wielka nadzieja w królowej sportów motorowych jaką jest F1. Niestety niespełna cztery lata temu tragiczny wypadek Roberta Kubicy wybudził nas ze snu. więcej »

Ilka Minor Ilka Minor zainteresowana współpracą z Robertem Kubicą
. // 02. 01. 2014

Ilka Minor, która w ubiegłym roku była pilotką rosyjskiego kierowcy Jewgienija Nowikowa, w wywiadzie dla portalu motorline.cc,  powiedziała, że z chęcią wystartowałaby w tegorocznych... więcej »

Kubica Robert Kubica kierowcą M-Sport!
. // 13. 12. 2013
Tagi: Kubica

Piątek 13-tego pechowy? Nie dla miłośników Roberta Kubicy! Kierowca i jego długoterminowy partner Lotos z radością ogłaszają swoje plany na sezon 2014 w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA... więcej »

Kubica na testach DTM Kubica na testach DTM
K. Szreder // 25. 01. 2013
Tagi: Kubica, DTM

Wczorajsze testy Roberta Kubicy samochodem Mercedesa z serii DTM wypadły pomyślnie!Kierowca przejechał 114 okrążeń Circut Ricardo Tormo i okazał się znacznie szybszy niż aktualny wicemistrz... więcej »

Robert Kubica Rallye du Var Rallye du Var - Citroen Kubicy w płomieniach
K. Szreder // 25. 11. 2012
Tagi: Kubica, Wypadki

Pech, tylko tak można to nazwać. Podczas drugiej niedzielnej próby Robert Kubica uderzył w drzewo swoim Citroenem C4 WRC, auto staneło w płomieniach. Załoga, która w momencie wypadku miała... więcej »

Następne »