Strona główna » Tagi - Kobieta » Zdrowe odżywianie
dieta By chudnąć, trzeba jeść. Zbyt mała liczba kalorii w diecie hamuje metabolizm i ogranicza spalanie tłuszczu
. // 24. 06. 2016

Równowaga pomiędzy ilością energii dostarczanej organizmowi a zużywanej przez niego gwarantuje prawidłowy przebieg wszystkich procesów życiowych. Bilans dodatni prowadzi do nadwagi i... więcej »

pieczone jabłko faszerowane bakaliami i miodem Słynne mazurskie miody. Przepis na pieczone jabłko faszerowane bakaliami i miodem
. // 17. 06. 2016

Przepiękne pejzaże Mazur w zupełnie nowej odsłonie. Mikołajki, kojarzone dotychczas przede wszystkim z żeglarstwem, otworzyły się na zupełnie inny rodzaj aktywności. Zobacz także: Kuchnia... więcej »

dieta biegacza Amatorski sport a dieta – co warto wiedzieć?
. // 17. 06. 2016

Rekreacyjne bieganie staje się w Polsce coraz popularniejsze. Przyczyn tego zjawiska upatrywać należy nie tylko w panującej obecnie modzie. To także efekt stale rosnącej świadomości... więcej »

Marieta Marecka, „ABC Gotowania”, Kuchnia+ 80 proc. Polek rozpoczyna dzień od śniadania. Jednak na talerzach dominuje pieczywo, wędlina i ser
. // 15. 06. 2016

Świadomość, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania jest bardzo wysoka. Blisko 80 proc. Polek deklaruje, że rozpoczyna dzień od... więcej »

kasza gryczana Niedoceniana kasza gryczana
. // 14. 06. 2016

Wraz z nadejściem mody na zdrowy styl życia zmianie ulegają też nasze nawyki żywieniowe. Coraz częściej sięgamy więc po nieco bardziej wyszukane produkty – jak chociażby kasza typu kamut... więcej »

Yerba Mate Yerba Mate - susz pełen indiańskich legend
. // 06. 06. 2016

Na urokliwych terenach Ameryki Południowej, pośród upraw kukurydzy i kawy, możemy natknąć się na roślinę o nazwie ostrokrzew paragwajski. Z jej wysuszonych liści powstaje napój Yerba Mate,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Zdrowe odżywianie