Strona główna » Tagi - Kobieta » Zdrowie
Wpadnij na przegląd do ginekologa Ogólnopolska Kampania Społeczna Piękna bo Zdrowa Wpadnij na przegląd do ginekologa - Ogólnopolska Kampania Społeczna „Piękna bo Zdrowa"
. // 20. 01. 2017

Zrób bezpłatną cytologię i zadbaj o siebie z Kwiatem Kobiecości! Już w najbliższy weekend 21-22 stycznia przed kinem Kinoteka w Warszawie stanie specjalny cytobus, w ramach Ogólnopolskiej... więcej »

salsation Popularność zyskuje salsation. To trening fitness przeplatany tańcem i zmysłowymi ruchami
. // 08. 07. 2016

Salsation to trening taneczny, połączenie programu dance i fitness. Motywem przewodnim ćwiczeń jest radość, jaką niesie taniec i ruch, oraz nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych... więcej »

Yerba Mate Yerba Mate - susz pełen indiańskich legend
. // 06. 06. 2016

Na urokliwych terenach Ameryki Południowej, pośród upraw kukurydzy i kawy, możemy natknąć się na roślinę o nazwie ostrokrzew paragwajski. Z jej wysuszonych liści powstaje napój Yerba Mate,... więcej »

joanna orleańska Joanna Orleańska opowiada o swoich sposobach na zdrowe odżywianie każdego dnia
. // 06. 06. 2016

Zdrowe odżywianie to dla mnie stałe pory posiłków i jedzenie niedużych ilości, ale rozłożonych na 5 porcji dziennie. Ważne, by były dobrze zbilansowane i różnorodne,... więcej »

Najlepsze dla piersi – praktyczny przewodnik po badaniach profilaktycznych
. // 07. 03. 2016

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe piersi w ciągu ostatnich trzech dekad wzrosła ponad dwukrotnie. W tym alarmującym trendzie można jednak zauważyć, że rozwój profilaktyki raka piersi... więcej »

Ksylitol alternatywą dla białego cukru
. // 10. 12. 2014

O cukrze, który uzależnia jak narkotyk, mówi się biała śmierć. Podnosi poziom glukozy powodując cukrzycę, a co za nią idzie, wiele różnych chorób. Alternatywą dla osób dbających o... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Zdrowie