Strona główna » Tagi - Serwis główny » Wózek
wózkorower Taga Wózkorower Taga - ciekawe rozwiązanie dla aktywnych rodziców
E. Domańska // 12. 04. 2016

Co raz cześciej w polskich miastach widać rodziców poruszających się na rowerach, do których przymocnowane są foteliki lub przyczepki dla dzieci. Każde z takich rozwiązań ma swoje plusy i... więcej »

Fiat 500 wózek Peg-Pérego Book Plus Completo Modular 500 motoryzacja dla matek
K. Szreder // 06. 04. 2016

Tak wiem, tak wiem, wózek dziecięcy ma być przede wszystkim PRAKTYCZNY i wygodny dla dziecka, ale jeśli przy okazji będzie piękny czy to komuś przeszkadza? Od jakiegoś czasu w parku na moim... więcej »

Kees K2 Kees K2GO - mała waga dobry design
K. Szreder // 17. 03. 2016

Co jak co, ale na wiosnę potrzebna jest mała odmiana. Wprowadzenie do otoczenia solidnej dawki koloru sprawia, że walka z wiosennym przesileniem nie jest taka straszna. więcej »

Thule Glide Bieganie z dzieckiem? Tylko z wózkiem Thule Glide!
K. Szreder // 07. 03. 2016

Nie ma co się rozwodzić nad zaletami aktywnego trybu życia - to powinno być chyba dla wszystkich oczywiste. A jeśli jesteś matką musisz o to dbać podwójnie, nie żyjesz już tylko dla... więcej »

Anex sport Wózek i srebro co mają wspólnego?
K. Szreder // 02. 12. 2015

Znacie taki specyfik jak srebro koloidalne? Ja też nie znałam do czasu gdy mój dziadek nie przytaszczył litrowej butelki tego specyfiku i kazał mi nim przemywać twarz. W jakim celu? Miało... więcej »

Zuma Kids Solution Zuma Kids Solution - gdy cenisz funkcjonalność
K. Szreder // 20. 11. 2015

Ciężko jest wybrać imię dla dziecka, trzeba spojrzeć jak wygląda z nazwiskiem, czy nie jest może "naznaczone" ogromną ilością dziwnych zdrobnień, no i w końcu czy pasuje do dziecka. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Wózek