Strona główna » Aktualności » Szybcy i wściekli 7 - oficjalny zwiastun

Szybcy i wściekli 7 - oficjalny zwiastun

“Szybcy i wściekli 7”, a w zasadzie – „Wściekli 7” to najprawdopodobniej jedna z najbardziej oczekiwanych przyszłorocznych kinowych premier.

Paul Walker, jeden z głównych bohaterów serii „Szybcy i wściekli”, zginął 30 listopada 2013 r. w wyniku wypadku samochodowego, który miał miejsce w Santa Clarita w Kalifornii.40-letni aktor był pasażerem Porsche Carrera GT, prowadzonego przez byłego kierowcę wyścigowego Rogera Rodasa. Samochód uderzył w słup i stanął w płomieniach, a obaj mężczyźni zginęli na miejscu. 7. seria była w trakcie kręcenia. Kilka miesięcy temu na portalu Dailymail.co.uk mogliśmy dowiedzieć się, że "Bohater, którego grał Paul - Brian O’Connor - przejdzie na emeryturę".
Zobacz także: "Szybcy i wściekli 7": Paul Walker obecny dzięki technologii CGI »
We „Wściekłych 7” Ian Show (Jason Statham) pragnie dokonać zemsty za śmierć brata Owena, eliminując Toretto (Vin Diesel ) i jego ekipę. Światowa premiera filmu będzie miała miejsce 26 marca 2015, a w Polsce - 10 kwietnia 2015.

Po obejrzeniu oficjalnego zwiastuna możemy spodziewać się niesamowitych efektów specjalnych, genialnych pokazów kaskaderskich i dużej dawki emocji. Zapraszamy do obejrzenia.

 Autor: E. Domańska
Źródło: mototube
0
Komentarze do:

Szybcy i wściekli 7 - oficjalny zwiastun

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl