Strona główna » Tagi - Serwis główny » Paul Walker
Meadow Walker Porsche odpowiada na zarzuty Meadow Walker
K. Szreder // 18. 11. 2015

Ból po stracie ukochanej osoby nie zna wieku, nie jest słabszy w wieku dojrzałym czy nastoletnim.  Na śmierć nie można się przygotować, ale ze stratą już trzeba się oswoić. więcej »

Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera
E. Domańska // 02. 10. 2015

W pozwie skierowanym do Porsche, córka Paula Walkera – Meadow Walker, pisze, że 2005 Porsche Carrera GT  miało nie gwarantować wystarczającego poziomu bezpieczeństwa. więcej »

meadow walker Córka Paula Walkera pozywa Porsche!
K. Szreder // 29. 09. 2015

Ameryka to kraj bardzo fascynujący, ale przy tym cholernie dziwny. Odszkodowanie dostaniesz za bardzo osobliwe rzeczy ot na przykład 250 tysiecy zielonych za zbyt gorącą kawę, 300 tysięcy za... więcej »

Szybcy i wściekli 7 - oficjalny zwiastun
E. Domańska // 03. 11. 2014

“Szybcy i wściekli 7”, a w zasadzie – „Wściekli 7” to najprawdopodobniej jedna z najbardziej oczekiwanych przyszłorocznych kinowych premier. Paul Walker, jeden z głównych bohaterów... więcej »

Cody Walker i Paul Walker Brat Paula Walkera zagra w kolejnych filmach z serii "Szybcy i wściekli"
E. Domańska // 06. 06. 2014

Kilka tygodni temu pisałyśmy, że Universal Studios  na stronie „Fast and Furious” na Facebooku poinformowało, iż obaj bracia tragicznie zmarłego Paula Walkera pojawią się w filmie... więcej »

"Szybcy i wściekli 7": bracia zastąpią Paula Walkera
E. Domańska // 17. 04. 2014

Universal Studios  na stronie „Fast and Furious” na Facebooku poinformowało, że obaj bracia tragicznie zmarłego Paula Walkera pojawią się w filmie "Szybcy i wściekli 7". więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Paul Walker

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl