Strona główna » Tagi - Kobieta » Pielęgnacja cery
olejek brzozowy Olejek brzozowy i jego magiczne właściwości
. // 10. 07. 2016

Brzoza jest jednym z najczęściej występujących drzew liściastych na terenie Polski, można je spotkać niemalże na każdym terenie naszego kraju – tak w górach jak i na nizinach. więcej »

Gąbki Konjac Gąbki Konjac - naturalna przyjemność mycia twarzy
. // 21. 06. 2016

Bohaterką jest mała i niepozorna gąbka Konjac. Spośród innych gąbek wyróżnia się tym, że jest w 100% czysta, nie zawiera żadnych mikroorganizmów, a co za tym idzie – jest wolna od... więcej »

OxyGeneo Popularny na świecie zabieg kosmetyczny OxyGeneo coraz popularniejszy w Polsce. Gwarantuje oczyszczenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry
. // 18. 06. 2016

Zabieg OxyGeneo to innowacyjna metoda pielęgnacji 3 w 1. Polega na optymalnym złuszczeniu i oczyszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, zwiększeniu naturalnego dotlenienia komórek skóry od... więcej »

Peelingi do zadań specjalnych Peelingi do zadań specjalnych
. // 06. 06. 2016

Powszechnie znane są ze złuszczania, ale to tylko przykrywka! Peelingi to prawdziwi super-agenci, którzy potrafią dużo więcej, a ich możliwości dzięki nowym, innowacyjnym formułom są... więcej »

Kalendarz urodowy na rok 2015
. // 03. 02. 2015

Nowy Rok to okazja do podejmowania postanowień, które mają nas odmienić. Decydujemy się na odchudzanie lub poprawę kondycji, ale chcemy również bardziej całościowo uporządkować swoją... więcej »

5 zasad pielęgnacji cery zimą 5 zasad pielęgnacji cery zimą
. // 09. 01. 2015

Czujecie już podskórnie nieprzyjemny chłód nadchodzących miesięcy? Brr… Mało kto tak naprawdę kocha zimę, tym bardziej, że oprócz wyziębienia może być również przyczyną co najmniej... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Pielęgnacja cery