Strona główna » Tagi - Kobieta » Peeling
zadbane stopy Suche i zaniedbane – nie nadają się do letnich butów
. // 09. 07. 2016

Wysuszone i popękane pięty, zaniedbane paznokcie stóp – latem to nie do przyjęcia. Sandałki i klapki rozpoczęły królowanie w naszych szafkach na buty. Tym samym stopy, które są w nich... więcej »

Peelingi do zadań specjalnych Peelingi do zadań specjalnych
. // 06. 06. 2016

Powszechnie znane są ze złuszczania, ale to tylko przykrywka! Peelingi to prawdziwi super-agenci, którzy potrafią dużo więcej, a ich możliwości dzięki nowym, innowacyjnym formułom są... więcej »

5 zasad pielęgnacji cery zimą 5 zasad pielęgnacji cery zimą
. // 09. 01. 2015

Czujecie już podskórnie nieprzyjemny chłód nadchodzących miesięcy? Brr… Mało kto tak naprawdę kocha zimę, tym bardziej, że oprócz wyziębienia może być również przyczyną co najmniej... więcej »

Moda na letnie peelingi Moda na letnie peelingi
. // 24. 11. 2014

Włóż między bajki przestrogę, by unikać peelingów chemicznych latem. Najnowszy trend to stosowanie kuracji na bazie kwasów przez cały rok. Nawet gdy intensywnie świeci słońce,... więcej »

Peelingi chemiczne - rola, działanie, zastosowanie
. // 24. 10. 2014

Peelingi chemiczne, czyli substancje do złuszczania skóry znamy i stosujemy od lat. Warto jednak lepiej zrozumieć na czym polega ich działanie, a także kiedy i jak należy je stosować. więcej »

Mezoterapia igłowa a botox – nowoczesny zastrzyk młodości
. // 25. 07. 2014

Współczesna medycyna estetyczna idzie wciąż naprzód. Z roku na rok pojawiają się wciąż nowe urządzenia i zabiegi, wykorzystujące połączenie różnych technologii, które zwiększają... więcej »

Brak galerii dla tagu: Peeling