Strona główna » Tagi - Kobieta » Cera
Jak dobrze wyglądać na plaży? Jak dobrze wyglądać na plaży?
. // 14. 06. 2016

Okres urlopowy zbliża się wielkimi krokami. I choć pogoda póki co nie rozpieszcza, to i tak większość z nas z niecierpliwością wyczekuje dni wolnych od pracy. Zanim one jednak nadejdą,... więcej »

5 sposobów na piękniejsze nogi 5 sposobów na piękniejsze nogi
. // 06. 06. 2016

Wiosna to czas, kiedy wszyscy po zimowym śnie na nowo zaczynają zwracać większą uwagę na swoje ciało. W końcu odsłaniamy po kolei twarze, ramiona, nogi, brzuchy Trzeba zadbać o wszystko... więcej »

Kalendarz urodowy na rok 2015
. // 03. 02. 2015

Nowy Rok to okazja do podejmowania postanowień, które mają nas odmienić. Decydujemy się na odchudzanie lub poprawę kondycji, ale chcemy również bardziej całościowo uporządkować swoją... więcej »

5 zasad pielęgnacji cery zimą 5 zasad pielęgnacji cery zimą
. // 09. 01. 2015

Czujecie już podskórnie nieprzyjemny chłód nadchodzących miesięcy? Brr… Mało kto tak naprawdę kocha zimę, tym bardziej, że oprócz wyziębienia może być również przyczyną co najmniej... więcej »

Jak opalać się zdrowo i bezpiecznie?
. // 24. 11. 2014

Piękna opalenizna to wakacyjny cel większości z nas! Skóra o delikatnym brązowym odcieniu dodaje nam uroku i świetnie koresponduje z jasną letnią odzieżą. Długie przebywanie na słońcu i... więcej »

Moda na letnie peelingi Moda na letnie peelingi
. // 24. 11. 2014

Włóż między bajki przestrogę, by unikać peelingów chemicznych latem. Najnowszy trend to stosowanie kuracji na bazie kwasów przez cały rok. Nawet gdy intensywnie świeci słońce,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Cera