Strona główna » Tagi - Kobieta » Pielęgnacja
olejek brzozowy Olejek brzozowy i jego magiczne właściwości
. // 10. 07. 2016

Brzoza jest jednym z najczęściej występujących drzew liściastych na terenie Polski, można je spotkać niemalże na każdym terenie naszego kraju – tak w górach jak i na nizinach. więcej »

zadbane stopy Suche i zaniedbane – nie nadają się do letnich butów
. // 09. 07. 2016

Wysuszone i popękane pięty, zaniedbane paznokcie stóp – latem to nie do przyjęcia. Sandałki i klapki rozpoczęły królowanie w naszych szafkach na buty. Tym samym stopy, które są w nich... więcej »

Gąbki Konjac Gąbki Konjac - naturalna przyjemność mycia twarzy
. // 21. 06. 2016

Bohaterką jest mała i niepozorna gąbka Konjac. Spośród innych gąbek wyróżnia się tym, że jest w 100% czysta, nie zawiera żadnych mikroorganizmów, a co za tym idzie – jest wolna od... więcej »

Depilacja laserowa jest najskuteczniejsza dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu. Daje trwałe efekty
. // 21. 06. 2016

Światło laserowe podczas depilacji oddziałuje jedynie na mieszek włosowy, nie niszcząc pozostałych warstw skóry. Metoda ta jest niezwykle skuteczna, bo po serii zabiegów włosy przestają... więcej »

OxyGeneo Popularny na świecie zabieg kosmetyczny OxyGeneo coraz popularniejszy w Polsce. Gwarantuje oczyszczenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry
. // 18. 06. 2016

Zabieg OxyGeneo to innowacyjna metoda pielęgnacji 3 w 1. Polega na optymalnym złuszczeniu i oczyszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, zwiększeniu naturalnego dotlenienia komórek skóry od... więcej »

Zapachy lata Zapachy lata - który wybierasz?
. // 14. 06. 2016

Każda pora roku pachnie inaczej. Lato pachnie kokosem, cytryną, swieżym ogókiem, miętą i soczystą brzoskwinią. Sprawdź jak działają na nas te zapachy. Które wybierasz? KOKOSOWE UNIESIENIE... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Pielęgnacja