Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Pedrosa
Dani Pedrosa MotoGP - potwierdzeni zawodnicy na sezon 2017
. // 21. 05. 2016

Yamaha potwierdziła pozyskanie Mavericka Vinalesa na sezon 2017 motocyklowej serii MotoGP. Ściągany z Suzuki obiecujący Hiszpan zajmie miejsce aktualnego mistrza świata i rodaka Jorge Lorenzo,... więcej »

Marquez Pedrosa Honda Civic Type R Marquez i Pedrosa testowali Hondę Civic Type R
. // 11. 02. 2016

Gwiazdy Hondy ze świata sportów motorowych – zarówno dwu-, jaki i czterokołowych – zademonstrowały możliwości Civica Type R na torze Castelloli Circuit w okolicach Barcelony. więcej »

MotoGP: Lorenzo zwycięża GP Walencji i zdobywa mistrzostwo
E. Domańska // 09. 11. 2015

Jorge Lorenzo wygrał niedzielny wyścig o MotoGP Walencji i zdobył tytuł motocyklowego mistrza świata. Podium uzupełnili zawodnicy zespołu Repsol Honda – Marc Marquez i Dani Pedrosa. więcej »

MotoGP: Dani Pedrosa wygrywa wyścig MotoGP o GP Japonii
E. Domańska // 12. 10. 2015

Dani Pedrosa z zespołu Hondy wygrał niedzielny wyścig o Grand Prix Japonii i po raz pierwszy w tym sezonie stanął na podium. Kolejne miejsca wywalczyli kierowcy zespołu Yamahy:  Valentino... więcej »

Marquez wygrywa wyścig o Grand Prix Niemiec MotoGP: Marquez wygrywa wyścig o Grand Prix Niemiec
E. Domańska // 13. 07. 2015

Marc Marquez odniósł pierwsze zwycięstwo w MotoGP od siedmiu wyścigów, wygrwając Grand Prix Niemiec na torze Sachsenring. Startujący z pole position Marquez został wyprzedzony najpierw przez... więcej »

MotoGP Assen 2015 MotoGP: Rossi pierwszy na torze w Assenpo spektakularnej walce z Marquezem
. // 28. 06. 2015

Broniący tytułu motocyklowego mistrza świata, Marc Marquez zakończył ósmy wyścig sezonu MotoGP na drugiej pozycji. Powrócił na podium w holenderskim Assen po widowiskowej i zaciętej walce z... więcej »

Następne »