Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Marquez
MotoGP Hiszpania 2016 MotoGP: Rossi wygrywa Grand Prix Hiszpanii.
E. Domańska // 25. 04. 2016

Startujący z pole position Valentino Rossi zdominował wyścig o Grand Prix Hiszpanii na torze Jerez. Na drugim okrążeniu został wyprzedzony drugiego zawodnika Yamahy - Jorge Lorenzo,... więcej »

MotoGP - Grand Prix Ameryk: Marqueza ponownie zwycięża. Pech Rossiego, Pedrosy i Dovizioso
E. Domańska // 11. 04. 2016

Marc Marquez po raz drugi w tym sezonie stanął na najwyższym podium wygrywająć wyścig MotoGP o Grand Prix Ameryk. Podium uzupełnili Jorge Lorenzo (Yamaha) oraz Andrea Iannone (Ducati). więcej »

Marquez Pedrosa Honda Civic Type R Marquez i Pedrosa testowali Hondę Civic Type R
. // 11. 02. 2016

Gwiazdy Hondy ze świata sportów motorowych – zarówno dwu-, jaki i czterokołowych – zademonstrowały możliwości Civica Type R na torze Castelloli Circuit w okolicach Barcelony. więcej »

Marc Marquez BMW M Award 2015 Marc Marquez po raz trzeci otrzymuje nagrodę BMW M Award
. // 25. 11. 2015

Nagrodę BMW M Award 2015 otrzymuje: Marc Marquez. W tym sezonie MotoGP Hiszpan był znów najszybszy w kwalifikacjach w królewskiej klasie wyścigów i tym samym zdobył to renomowane zwycięstwo... więcej »

MotoGP: Lorenzo zwycięża GP Walencji i zdobywa mistrzostwo
E. Domańska // 09. 11. 2015

Jorge Lorenzo wygrał niedzielny wyścig o MotoGP Walencji i zdobył tytuł motocyklowego mistrza świata. Podium uzupełnili zawodnicy zespołu Repsol Honda – Marc Marquez i Dani Pedrosa. więcej »

Zespoły i zawodnicy wezwani do Stałego Biura Mistrzostw Świata FIM w MotoGP
E. Domańska // 03. 11. 2015
Tagi: Rossi, MotoGP, Marquez

Wszystkie zespoły i zawodnicy MotoGP zostali wezwani przez przez Stałe Biuro Mistrzostw Świata FIM w MotoGP, składające się z Vito Ippolito - Prezydenta FIM oraz Carmelo Ezpeleta – Dyrektora... więcej »

Następne »