Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » MotoGP 2015
MotoGP: Lorenzo zwycięża GP Walencji i zdobywa mistrzostwo
E. Domańska // 09. 11. 2015

Jorge Lorenzo wygrał niedzielny wyścig o MotoGP Walencji i zdobył tytuł motocyklowego mistrza świata. Podium uzupełnili zawodnicy zespołu Repsol Honda – Marc Marquez i Dani Pedrosa. więcej »

MotoGP: Dani Pedrosa wygrywa wyścig MotoGP o GP Japonii
E. Domańska // 12. 10. 2015

Dani Pedrosa z zespołu Hondy wygrał niedzielny wyścig o Grand Prix Japonii i po raz pierwszy w tym sezonie stanął na podium. Kolejne miejsca wywalczyli kierowcy zespołu Yamahy:  Valentino... więcej »

Jorge Lorenzo MotoGP: Lorenzo najszybszy podczas kwalifikacji w Japonii
E. Domańska // 11. 10. 2015

Podczas sobotnich kwalifikacji do wyścigu o MotoGP Japonii mogliśmy oglądać świetną walkę pomiędzy dwoma zawodnikami zespołu Yamahy. Zwyciężył w niej Jorge Lorenzo,... więcej »

Marc Marquez złamał kość śródręcza podczas upadku na rowerze
E. Domańska // 02. 10. 2015

Marq Marquez nie może zaliczyć bieżącego roku do bardzo udanych. Kilka dni temu podczas jazdy rowerem, w towarzystwie brata Alexa w okolicach Cervery, przewrócił się i doznał w lewej ręce... więcej »

MotoGP: Lorenzo zwyciężył podczas GP Aragonii
E. Domańska // 28. 09. 2015

Jorge Lorenzo niezagrożenie prowadził od startu do mety podczas wyścigu o Grand Prix Aragonii, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej zmniejszył różnicę punktową i traci 14 oczek do swojego... więcej »

Jorge Lorenzo MotoGP: Lorenzo najszybszy podczas kwalifikacji do GP Czech
E. Domańska // 15. 08. 2015

Jorge Lorenzo był minimalnie szybszy od Marca Marqueza podczas kwalifikacji do GP Czech, zdobywając drugie w tym sezonie pole position. Valentino Rossi dość długo utrzymywał się na 7. więcej »

Następne »