Strona główna » Tagi - Motocykle » Motocykliści
Parada Triumph rekord Guinessa Fani marki Triumph zamierzają pobić Rekord Guinessa
E. Domańska // 22. 08. 2016

Jeżeli jesteś właścicielką lub właścicielem motocykla marki Triumph i chcesz mieć swój udział w pobiciu rekordu świata, to masz niepowtarzalną okazję. 4 września 2016 r.,... więcej »

Świeć Przykładem Nocą Świeć Przykładem Nocą, czyli IV odblaskowa parada motocyklowa już 17 czerwca!
. // 14. 06. 2016

Fundacja Jednym Śladem zaprasza na czwartą edycję akcji "Świeć Przykładem Nocą", czyli IV odblaskowa parada motocyklowa", która odbędzie się już w najbliższy piątek,... więcej »

Motoserce Daj krew pomóż dzieciakom!
K. Szreder // 31. 05. 2016

Krew - to jedna z najpiękniejszych i najcenniejszych rzeczy jakie możesz oddać drugiemu człowiekowi, nie trudząc się szczególnie. Stowarzyszenie Motocyklistów Gdańskich Wild Dogs... więcej »

Jesteśmy rodzicami, nie wariatami! Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!
K. Szreder // 11. 03. 2016

Nie wiem jak u Was, ale u mnie wyraźnie słychać już pierwsze wiosenne pomruki motocyklistów. Słychać też pierwsze teksty - dawcy wyjechali na ulicę. Stereotypy mają się dobrze i sporo ich... więcej »

we Francji obowiązuje zakaz używania słuchawek podczas jazdy Od 1 lipca we Francji obowiązuje zakaz używania słuchawek podczas jazdy
E. Domańska // 04. 07. 2015

Od 1 lipca 2015 r. we Francji obowiązuje zakaz używania słuchawek podczas prowadzenia pojazdu po drogach publicznych, niezależnie od tego czy podróżujecie motocyklem czy samochodem. więcej »

Hubert Raptowny Castrol szuka zawodników motocyklowych
. // 08. 05. 2015

Rusza nowy program #BeThe1 skierowany do młodych, obiecujących zawodników motocyklowych. Stawka jest wysoka – na najlepszych czekają nagrody, warsztaty ze specjalistami i… szansa na miejsce w... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Motocykliści