Strona główna » Tagi - Motocykle » Motocyklistki
Rozgrzewka Wiosenna Rozgrzewka Wiosenna - przygotuj się na nowy sezon
. // 29. 02. 2016

OSK MOTORISTA to szkoła, która organizuje kursy i doskonalenie techniki jazdy motocyklem. Stworzona i prowadzona przez prawdziwych pasjonatów 2 kółek. Mieszkanki Warszawy i okolic zapraszamy na... więcej »

Hubert Raptowny Castrol szuka zawodników motocyklowych
. // 08. 05. 2015

Rusza nowy program #BeThe1 skierowany do młodych, obiecujących zawodników motocyklowych. Stawka jest wysoka – na najlepszych czekają nagrody, warsztaty ze specjalistami i… szansa na miejsce w... więcej »

Przygotuj swoją Hondę na przywitanie wiosny.
. // 04. 03. 2015

Od 2 do 31 marca 2015 autoryzowani dealerzy motocykli Honda zapraszają wszystkich klientów do skorzystania z wiosennej promocji serwiso. Właściciele jednośladów Honda, którzy w trakcie trwania... więcej »

motorozowi MOTORóżowi już 27 września w Warszawie
. // 26. 09. 2014

Wszyscy chcemy, by kobiety były zdrowe i czuły się szczęśliwe, dlatego powstało wydarzenie MOTORóżowi, które promuje profilaktykę w walce z rakiem piersi. Już 27 września grupa... więcej »

Droga wolna! film o podróży polskich motocyklistów
ED // 22. 08. 2014

26 sierpnia br. na ekrany wejdzie film „Droga wolna!”, który opowiada o podróży życia trójki polskich motocyklistów obejmująca Ukrainę, Rumunię, Gruzję i Turcję (wybrane kina sieci... więcej »

Profesjonalne szkolenie dla młodych motocyklistów na Torze Poznań
E. D. // 05. 08. 2013

Kierowcom z kategorią A, ze stażem do 3 lat - z Poznania i Kalisza oraz powiatów poznańskiego, kaliskiego, gnieźnieńskiego, jarocińskiego, kępińskiego, krotoszyńskiego, międzychodzkiego,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Motocyklistki

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl