Strona główna » Tagi - Motocykle » Bezpieczeństwo
Opony – bezpieczeństwo jest najważniejsze.
E. Domańska // 28. 03. 2017

Świadomość posiadaczy jednośladów w kwestiach doboru oraz jakości opon jest coraz większa. Wiadomo, że opona jest łącznikiem pomiędzy motocyklem, a nawierzchnią. Dobrze dobrana,... więcej »

Zima i motocykl to coraz bardziej popularne połączenie
. // 05. 01. 2017

Jak wynika z danych zebranych przez Mondial Assistance w 2016 roku sprzedano ponad 100% więcej ubezpieczeń dla motocyklistów niż w 2015 roku. Można zauważyć, że Polacy przesiedli się na... więcej »

Co warto wiedzieć o oponach motocyklowych
. // 19. 08. 2016

Opony samochodowe i motocyklowe różnią się od siebie bardziej, niż nam się wydaje. Oprócz oczywistych różnic w kształtach i rozmiarach, są one konstruowane z myślą o użytkowaniu w... więcej »

Świeć Przykładem Nocą Świeć Przykładem Nocą, czyli IV odblaskowa parada motocyklowa już 17 czerwca!
. // 14. 06. 2016

Fundacja Jednym Śladem zaprasza na czwartą edycję akcji "Świeć Przykładem Nocą", czyli IV odblaskowa parada motocyklowa", która odbędzie się już w najbliższy piątek,... więcej »

BMW Motorrad system eCall BMW Motorrad wprowadza "inteligentne połączenie alarmowe"
. // 13. 06. 2016

W razie wypadku, awarii lub zagrożenia jak najszybsza pomoc może uratować ludzkie życie. Takie sytuacje dotyczą motocyklistów w szczególny sposób. Dlatego firma BMW Motorrad,... więcej »

BMW, Honda i Yamaha stworzą inteligentne systemy komunikacji dla motocykli BMW, Honda i Yamaha stworzą inteligentne systemy komunikacji dla motocykli
E. Domańska // 08. 10. 2015

Jazda motocyklami po drogach może w niedługim czasie wejść na kolejny etap rozwoju związanego z techniką. BMW Motorrad, Honda Motor Co. Ltd. i Yamaha Motor Co. Ltd. podpisały porozumienie i... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Bezpieczeństwo