Strona główna » Tagi - Motocykle » Motocykle
Zortrax motocykl Motocykl przyszłości z drukiem 3D
. // 12. 01. 2017

Zaprojektowany przez Zortrax motocykl powstał przy użyciu drukarek M200 oraz M300. To pierwszy tego typu projekt firmy, który ma przede wszystkim pokazać możliwości technologii druku 3D w... więcej »

Parada Triumph rekord Guinessa Fani marki Triumph zamierzają pobić Rekord Guinessa
E. Domańska // 22. 08. 2016

Jeżeli jesteś właścicielką lub właścicielem motocykla marki Triumph i chcesz mieć swój udział w pobiciu rekordu świata, to masz niepowtarzalną okazję. 4 września 2016 r.,... więcej »

Co warto wiedzieć o oponach motocyklowych
. // 19. 08. 2016

Opony samochodowe i motocyklowe różnią się od siebie bardziej, niż nam się wydaje. Oprócz oczywistych różnic w kształtach i rozmiarach, są one konstruowane z myślą o użytkowaniu w... więcej »

Motoserce Daj krew pomóż dzieciakom!
K. Szreder // 31. 05. 2016

Krew - to jedna z najpiękniejszych i najcenniejszych rzeczy jakie możesz oddać drugiemu człowiekowi, nie trudząc się szczególnie. Stowarzyszenie Motocyklistów Gdańskich Wild Dogs... więcej »

Light Rider Motocykl z drukarki 3D? Tak to możliwe!
K. Szreder // 25. 05. 2016

Kiedy pada hasło drukarka najczęściej przed oczami mamy biały papier i mnóstwo zapisanych linijek. Bez szaleństw, ale to zdecydowanie era Flinstonów. Era Jetsonów to drukarki 3D na których... więcej »

Suzuki Shell Szkoła Suzuki Shell Moto Szkoła 2016 - zapisz się już dziś!
K. Szreder // 22. 03. 2016

Suzuki Shell Moto Szkoła to już tradycja. Co roku na początku sezonu Suzuki i Shell zapraszają motocyklistów do udziału w szkoleniach podnoszących umiejętności jazdy na motocyklach i... więcej »

Następne »