Strona główna » Tagi - Serwis główny » Meble
bugatti lifestyle collection Z garażu do salonu: kolekcja mebli od Bugatti
E. Domańska // 09. 06. 2016

Meble Bugatti to jest coś, czego raczej się nie spodziewano po marce luksusowych samochodów. Premiera kolekcji to pierwszy krok Bugatti do segmentu lifestyle. Bugatti zaprezentowało kolekcję... więcej »

krzesło porsche Korposzczur w wersji premium
K. Szreder // 07. 04. 2016

Marzę już o skończeniu szkoły na kierunku zootechnika i wyjściu w plener. O takiej regularnej, ciężkiej pracy u podstaw po której człowiek natychmiast widzi efekty i wie, że żyje chociaż... więcej »

krzesła Piaggio Krzesła Piaggio: zmień korpo-stołek na lepszy!
E. Domańska // 27. 02. 2016

Dla wszystkich, którym znudziły się oklepane, tradycyjne biurowe krzesła Hiszpanie mają coś ekstra. Studio Bel & Bel zainspirowane włoskimi skuterami marki Piaggio stworzyło unikalną... więcej »

Bentley Meble Bentley nie tylko w garażu, ale i w czterech ścianach
K. Szreder // 27. 01. 2015
Tagi: Bentley, Meble

Chcesz się liczyć nie możesz produkować wyłącznie samochodów. Do producentów coraz bardziej dociera fakt, że klienci oczekują szerszej identyfikacji z marką, nie tylko mechanika ale i... więcej »

Mini i Republic of Fritz Hansen Mini i Republic of Fritz Hansen - łączą siły
K. Szreder // 17. 11. 2014

Kopenhaga Hotel SAS Royal - to tutaj rozpoczyna się skandynawskie wzornictwo na szeroką skale. A konkretniej rozpoczęło się  latach 50-tych kiedy to Arne Jacobsen projektant  Fritz... więcej »

Kuchnia OLA 25 Ferrari Kuchnia OLA 25 Ferrari - włoska elegancja
E. Domańska // 09. 06. 2014

Futurystyczna, prowokująca i dopracowana do perfekcji w każdym calu. Tak można opisać kuchnię OLA 25 Ferrari, która powstała dla uczczenia 25-lat współpracy firm Snaidero oraz Pininfarina. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Meble