Strona główna » Tagi - Serwis główny » Porsche
Porsche Parade 2016 Porsche Parade 2016: czwarta edycja zakończona
. // 01. 09. 2016

W zeszły weekend odbyło się Porsche Parade 2016 - ponad 100 samochodów przemierzyło Polskę, dostarczając kierowcom i przechodniom niezapomnianych wrażeń. Porsche Parade rozpoczęło się w... więcej »

krzesło porsche Korposzczur w wersji premium
K. Szreder // 07. 04. 2016

Marzę już o skończeniu szkoły na kierunku zootechnika i wyjściu w plener. O takiej regularnej, ciężkiej pracy u podstaw po której człowiek natychmiast widzi efekty i wie, że żyje chociaż... więcej »

Porsche Panamera Porsche Panamera jako karawan
K. Szreder // 05. 04. 2016

Jak Cię widzą tak Cię piszą...nawet po śmierci. Niektórym nie wystarczy podróż do kwatery "zwyczajnym" karawanem, w ostaniej woli dokładnie precyzują swoje oczekiwania. I tak oto mieliśmy... więcej »

angelique kerber porsche Dobra zmiana w Porsche?
K. Szreder // 15. 03. 2016

Marzec dla Mari Szarapowej nie jest zbyt łaskawy, ale w zasadzie na własne życzenie. Na specjalnej konferencji prasowej 28-letnia tenisistka przyznała, że nie przeszła pozytywnie kontroli... więcej »

Marcin Gortat Panamera Marcin Gortat sprzedaje swoje Porsche Panamera
K. Szreder // 27. 01. 2016

Kiedy ty chcesz sprzedać samochód musisz się trochę nagimnastykować, kiedy w podobnej sytuacji jest Marcin Gortat wystarczy, że o tym powie, a reszta dzieje się sama. więcej »

WOŚP motoryzacja Co znajdziesz na moto aukcjach WOŚP?
K. Szreder // 08. 01. 2016
Tagi: Porsche, WOŚP

Nie dam grosza na tego pajaca! Nie będę sponsorował narkomanów na Woodstock. Państwo jest od tego żeby wyposażać szpitale. Dlaczego nie mówi się tyle o działaniach Caritas a Owsiak ma... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Porsche