Strona główna » Tagi - Samochody » Land Rover Defender
Land Rover Defender The End Edition Land Rover Defender The End Edition
K. Szreder // 19. 04. 2016

Jeśli produkt ze stajni JLR i tuner to tylko i wyłącznie Kahn Design. To połączenie tak oczywiste jak ciasto czekoladowe i wiśnie. Tym razem będzie nieco sentymentalnie bowiem na warsztat... więcej »

Jaguar Land Rover Spectre Poznaj nowe samochody Bonda
K. Szreder // 16. 09. 2015

James Bond jest nie tylko agentem jej królewskiej Mości, ale również genialną platformą reklamową. Lokowanie produktów w filmie zawsze budzi wiele emocji. Cóż wszyscy są ciekawi,... więcej »

Land Rover Defender Land Rover Defender edycja limitowana Startech Sixty8
K. Szreder // 29. 07. 2015

Pada hasło: samochó terenowy, przed oczami automatycznie jawi mi się kwadratowa puszka z logo Land Rovera. Skupiam się bardziej dostrzegam Defendera, to samochód bez dwóch zdań kultowy,... więcej »

Land Rover Defender Kahn Design Land Rover Defender Kahn Design - rodzinnie z pazurem
K. Szreder // 14. 07. 2015

Masz dużą rodzinę, Twoje auto musi pomieścić 7 osób a w portfelu poza wiatrem hula coś więcej? Kup Defendera i oddaj go w ręce Kahna on pokaże Ci jak wielki potencjał ma w sobie te... więcej »

Land Rover Defender by Paul Smith
E. Domańska // 24. 03. 2015

Brytyjski projektant odzieży Paul Smith zaprojektował Land Rovera Defender zainspirowanego brytyjską wsią. Unikalny Defender został ręcznie wykonany przez dział Special Vehicle Operations Land... więcej »

Land Rover Defender Limited Edition Land Rover Defender - edycje specjalne na ostatni rok produkcji
K. Szreder // 07. 01. 2015

Walijska wyspa Anglessey, rok 1947 to na tutejszej plaży Zatoki Red Wharf, Maurice Wilks naszkicował na piasku wzór jednej z najsłynniejszych terenówek. Traf chciał, że był u jego boku jego... więcej »

Następne »