Strona główna » Tagi - Samochody » Range Rover
Range Rover Evoque Convertible Range Rover Evoque Convertible - już w dostępny salonach!
E. Domańska // 10. 06. 2016

Range Rover Evoque Convertible to model wyjątkowy. Ten SUV z otwieranym dachem wszedł właśnie do oferty na polskim rynku. Evoque Convertible to według producenta pierwszy na świecie luksusowy... więcej »

Range Rover Evoque Ember Edition Range Rover Evoque Ember Edition drobne zmiany
. // 20. 04. 2016

Dacie wiarę, że Evoque jest już z nami 5 lat? Czas leci na zmiany się nie zapowiada, ale klientom trzeba przypomnieć, że nie tylko SUV-y Audi, Opla czy BMW są na rynku halo halo tu Range... więcej »

Range Rover Sport CLR SV Lumma Range Rover Sport CLR SV Lumma - brutalna strona
K. Szreder // 26. 11. 2015

Są takie auta za którymi na ulicy oglądam się zawsze, nie istotne czy jest to wersja wypasiona wycacana i wydmuchana czy dojechana niemiłosiernie. Każdy model ma swój urok, a mowa tu o autach... więcej »

Range Rover Evoque Cabrio Range Rover Evoque Cabrio - zielone światło
K. Szreder // 09. 11. 2015

Piękna czy bestia, oto jest pytanie! Oto i on, długo wyczekiwany Range Rover Evoque Cabrio w wersji produkcyjnej. "Standardowy" model jest absolutnym hitem sprzedaży, JLR poszło za ciosem,... więcej »

Jaguar Land Rover Spectre Poznaj nowe samochody Bonda
K. Szreder // 16. 09. 2015

James Bond jest nie tylko agentem jej królewskiej Mości, ale również genialną platformą reklamową. Lokowanie produktów w filmie zawsze budzi wiele emocji. Cóż wszyscy są ciekawi,... więcej »

Lumma Range Rover CLR R Lumma Range Rover CLR R od West Coast Motorsport
K. Szreder // 27. 05. 2015

Range Rover z pakietem Lumma od West Coast Motorsport. Najwięcej modyfikacji zauważamy z przodu, przemodelowany zderzak, światła w technologi LED, duże wloty powietrza i nowy grill. więcej »

Następne »