Strona główna » Tagi - Samochody » Land Rover
Land Rover Defender The End Edition Land Rover Defender The End Edition
K. Szreder // 19. 04. 2016

Jeśli produkt ze stajni JLR i tuner to tylko i wyłącznie Kahn Design. To połączenie tak oczywiste jak ciasto czekoladowe i wiśnie. Tym razem będzie nieco sentymentalnie bowiem na warsztat... więcej »

Jaguar Land Rover Spectre Poznaj nowe samochody Bonda
K. Szreder // 16. 09. 2015

James Bond jest nie tylko agentem jej królewskiej Mości, ale również genialną platformą reklamową. Lokowanie produktów w filmie zawsze budzi wiele emocji. Cóż wszyscy są ciekawi,... więcej »

Land Rover Defender Land Rover Defender edycja limitowana Startech Sixty8
K. Szreder // 29. 07. 2015

Pada hasło: samochó terenowy, przed oczami automatycznie jawi mi się kwadratowa puszka z logo Land Rovera. Skupiam się bardziej dostrzegam Defendera, to samochód bez dwóch zdań kultowy,... więcej »

Land Rover Defender Kahn Design Land Rover Defender Kahn Design - rodzinnie z pazurem
K. Szreder // 14. 07. 2015

Masz dużą rodzinę, Twoje auto musi pomieścić 7 osób a w portfelu poza wiatrem hula coś więcej? Kup Defendera i oddaj go w ręce Kahna on pokaże Ci jak wielki potencjał ma w sobie te... więcej »

Land Rover Discovery Sport Kahn Design Land Rover Discovery Sport Kahn Design - klasycznie
K. Szreder // 16. 06. 2015

Grono maruderów narzekających na monotonię i przewidywalność Kahna jest całkiem duże. Sama się do nich zaliczam, czekam na coś co zupełnie mnie zaskoczy, zadziwi i zmusi do zbierania... więcej »

JLR system dziury Land Rover i Jaguar z systemem omijania dziur
K. Szreder // 11. 06. 2015

Wizja autonomicznych samochodów jest coraz bardziej realna. Kierowca wyręczany jest przez szereg systemów, wiele wskazuje na to, że kolejny pojawia się na horyzoncie. Jaguar i Land Rover... więcej »

Następne »