Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Czarno-biały luksus od Mansory!

Czarno-biały luksus od Mansory!

BMW X6 M
Od 1989 roku firma Mansory specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnych pojazdów na bazie modeli marek Rolls-Royce, Bentley, Aston Martin i Ferrari, natomiast od roku 2007 – czyli od czasu przejęcia oddziału Porsche Tuning – portfolio firmy poszerzyło się o programy tuningowe dla aut ze znaczkiem Porsche, BMW i Range Rover.

BMW X6 M
BMW X6 M
BMW X6 M
Mansory słynie z produkcji komponentów najwyższej klasy, które trafiają w gusta najbardziej wybrednych klientów na świecie. Samochody opuszczające bramy firmy wyróżniają się specjalnie zaprojektowanymi nakładkami aerodynamicznymi nadwozia, lekkimi obręczami aluminiowymi o unikalnych wzorach, luksusowo wykończonym wnętrzem i wzmocnionymi jednostkami napędowymi.
Na zadowolenie klientów pracuje zespół składający się z przeszło 90 osób, dzięki czemu każdy, kto zapuka do drzwi Mansory może liczyć na indywidualne podejście.We Frankfurcie firma zaprezentowała m.in. Porsche Panamerę, Land Rovera Vogue, Mercedesa SLS AMG, BMW X6 M, oryginalny wózek golfowy oraz ekskluzywną kolekcję toreb i walizek. bentley mansory
bentley mansory
bentley mansory

Mercedesa SLS AMG
Mercedesa SLS AMG
Autor: K. Szreder
Źródło: mototarget.pl
1
Komentarze do:

Czarno-biały luksus od Mansory!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Czarno-biały luksus od Mansory!

wczesniak // 21.09.2011 10.50

co za deb_l pisze te artykuly???? nie doinformowany idiota! czy tam idiotka, tej pani juz podziekujemy!!!!!