Strona główna » Tagi - Samochody » Bentley
Bentley Bentayga Fly Fishing Bentley Bentayga Fly Fishing - edycja specjalna dla wędkarzy!
E. Domańska // 22. 07. 2016

Bentley zaprezentował właśnie nietuzinkową edycję specjalną swojego SUV-a: Bentayga Fly Fishing, opracowaną przez Mulliner - oddział Bentley Motors, który istnieje między innymi po to,... więcej »

Bentley Continental GT Christiano Ronaldo Bentley Continental GT Christiano Ronaldo do kupienia
E. Domańska // 02. 05. 2016

Christiano Ronaldo poza piłką nożną, kocha również luksusowe samochody. Obecnie w jego garażu znajdują się Mercedes-AMG S65 Coupe oraz Range Rover Sport SVR. Gdy Portugalczyk grał w jeszcze... więcej »

Bentley Continental Peter Blake Artystyczna plama koloru w szczytnym celu
K. Szreder // 19. 04. 2016

Kiedy pod pstrokatymi, kolorowymi rzeczami podpisze się typowy Kowalski mówimy o kiczu. Kiedy pod identyczną rzeczą dopiszemy znane w świecie kultury nazwisko mamy do czynienia ze sztuką. więcej »

Bentley Mulsanne Bentley Mulsanne Królowej Elżbiety na sprzedaż
K. Szreder // 07. 04. 2016

Uwaga! Uwaga! Ciekawa propozycja dla miłośników brytyjskiej motoryzacji i brytyjskiej monarchii. Jeden z dealerów samochodów w Bramley dołączył do oferty unikatowy egzemplarz Bentleya... więcej »

Bentley Flying Spur Mulliner Jak wyglądają wnętrza przy nielimitowanym budżecie?
K. Szreder // 04. 02. 2016

Wiecie jak jest, najedzony głodnego nie zrozumie... Dla jednych zachcianką jest pączek z różą dla innych totalnie wypasiony Bentley. I prawdopodobnie tego nie zrozumiesz, bo swobodnie możesz... więcej »

Bentley Bentayga Bentley Bentayga - pierwszy dla Królowej
K. Szreder // 20. 09. 2015

Bentayga pierwszy SUV w histori Bentleya cieszy się ogromną popularnością. Producent zamierzał wytwarzać około 4000 egzemplarzy rocznie, jednak w ciągu kilku dni od premiery liczba chętnych... więcej »

Następne »