Strona główna » Tagi - Samochody » Odjechane
Bentley Bentayga Fly Fishing Bentley Bentayga Fly Fishing - edycja specjalna dla wędkarzy!
E. Domańska // 22. 07. 2016

Bentley zaprezentował właśnie nietuzinkową edycję specjalną swojego SUV-a: Bentayga Fly Fishing, opracowaną przez Mulliner - oddział Bentley Motors, który istnieje między innymi po to,... więcej »

Moto ping pong Coś z niczego? Samochód jako stół do ping ponga
K. Szreder // 21. 06. 2016
Tagi: Odjechane

Maison Salvan to miejsce/przestrzeń w mieście Labege w Francji gdzie skupiają się działania artystyczne, sztuki audiowizualne, generalnie kultura. Projekt działa od 2006 roku. więcej »

Audi A8 5.5 Ekskluzywne Audi A8 5.5 według Japończyków, czyli ryż rządzi!
E. Domańska // 23. 02. 2016

Nie będę oryginalna, gdy powiem, że Japonia jak długa i szeroka kojarzy się ryżem. Ryż rządzi w Japonii, a jego odmian jest ponad 50. Wytwarza się z niego wino, pastę miso, olej, ocet,... więcej »

Rzęsy samochodowe Rzęsy samochodowe - moda nie mija
K. Szreder // 13. 08. 2015
Tagi: Odjechane, Rzęsy

Rośnie liczba miłośników rzęs samochodowych. Ten kontrowersyjny dodatek pojawia się już nie tylko w autach pokroju Smarta czy Opla Corsy coraz częściej widać go na autach takich jak Aston... więcej »

Fiat Eden Roc Unikalny Fiat Eden Roc trafi na aukcję
E. Domańska // 31. 07. 2015

Ten klasyczny Fiat Eden Roc został zaprojektowany przez głównego akcjonariusza spółki samego Giannia Agnelli, założyciela marki. Eden Roc W założeniu pojazd miał służyć do przewożenia... więcej »

Jak przerobić szkolny autobus na domek letniskowy?
E. Domańska // 12. 02. 2015

Takiej modyfikacji jeszcze u nas nie było. Domek letniskowy z autobusu szkolnego dla Leah Thompson stworzyli szwagier Jeremy i siostra Mira. Projekt i budowa zajęły im dwa lata, a efekt końcowy... więcej »

Następne »