Strona główna » Tagi - Samochody » Bentley Continental
Bentley Continental GT Christiano Ronaldo Bentley Continental GT Christiano Ronaldo do kupienia
E. Domańska // 02. 05. 2016

Christiano Ronaldo poza piłką nożną, kocha również luksusowe samochody. Obecnie w jego garażu znajdują się Mercedes-AMG S65 Coupe oraz Range Rover Sport SVR. Gdy Portugalczyk grał w jeszcze... więcej »

Bentley Continental Peter Blake Artystyczna plama koloru w szczytnym celu
K. Szreder // 19. 04. 2016

Kiedy pod pstrokatymi, kolorowymi rzeczami podpisze się typowy Kowalski mówimy o kiczu. Kiedy pod identyczną rzeczą dopiszemy znane w świecie kultury nazwisko mamy do czynienia ze sztuką. więcej »

Bentley Flying Spur Mulliner Jak wyglądają wnętrza przy nielimitowanym budżecie?
K. Szreder // 04. 02. 2016

Wiecie jak jest, najedzony głodnego nie zrozumie... Dla jednych zachcianką jest pączek z różą dla innych totalnie wypasiony Bentley. I prawdopodobnie tego nie zrozumiesz, bo swobodnie możesz... więcej »

Bentley Continental GT Bentley Continental GT - bez kompromisu
K. Szreder // 07. 05. 2015

Dystyngowana limuzyna emanująca klasą - to właśnie Bentley. Dopóki nie trafi do jakiegoś szalonego właściciela, który zapragnie wyróżnić się z tłumu. Tak było w przypadku modelu... więcej »

Vorsteiner Bentley Continental Vorsteiner Bentley Continental - pszczółka w natarciu
K. Szreder // 25. 03. 2015

Amerykański tuner Vorsteiner zaprezentował dość agresywny i mocny bodykit o nazwie BR10RS dla modelu Continental. Mamy tu nowy przedni zderzak,delikatne ospojlerowanie i nowe progi boczne. więcej »

Bentley Continental GT Bentley Continental GT - z miłości do włókna węglowego
K. Szreder // 28. 01. 2015

Tło nie jest imponujące, ale pierwszy plan rekompensuje wszystko. Przed Wami Bentley Continental GT z pakietem Vorsteiner. Z włókna węglowego zrobione są zderzaki, progi boczne oraz tylny... więcej »

Następne »