Strona główna » Tagi - Samochody » Mercedes
Mercedes Emperor Mercedes Emperor - skandaliczny!
K.Szreder // 23. 08. 2016

Z tunerami bywa różnie. Jedni od razu stawiają na konkretny styl i konsekwentnie się go trzymają inni błądzą i robią wiele rzeczy zupełnie przypadkowo. Ot Carlex Design znany jest z... więcej »

Vision Mercedes-Maybach 6 Vision Mercedes-Maybach 6: luksus ostateczny
. // 22. 08. 2016

Miłośnicy klasycznych aut z całego świata przyjeżdżają w sierpniu do kalifornijskiego Pebble Beach, gdzie odbywa się wyjątkowy konkurs piękności - jest on idealnym miejscem na premierę... więcej »

Mercedes GLE 63 TopCar Mercedes GLE 63 TopCar dziecko karbonu
K. Szreder // 29. 07. 2016

TopCar kolejny raz wyciąga diabła z piekła i wprowadza go na ziemskie salony. Oto przed Wami Mercedes GLE36! Na zewnątrz solidny body kit z włókna węglowego a wewnątrz wiele elementów... więcej »

Mercedes Garia Mercedes Garia - wózek golfowy przyszłości
K. Szreder // 14. 07. 2016

Golf solidnie trzyma pozycję sportu elitarnego, dla wyższych sfer z nieco zasobniejszym portfelem. Kije są udziwnione z bóg wie jakich materiałów, ubrania od najlepszych projektantów a wózki... więcej »

Mercedes G Mansory Mercedes G500 Mansory - niebieska szafa gdańska
K. Szreder // 14. 07. 2016

Mansory. Wystarcza jedno słowo aby przed oczami mieć projekt absurdalny, pstrokaty i tak kiczowaty, że aż piękny. To tuner z gatunku kochaj albo rzuć. Bez kompromisów, bez bylejakości. więcej »

Mercedes AMG GT R Mercedes AMG GT R - z piekła rodem
. // 28. 06. 2016

Mercedes zaprezentował model AMG GT wersji R. To jeden z tych modeli, który powstawał na torach wyścigowych, w tym przypadku na słynnej północnej pętli toru Nurburgring,... więcej »

Następne »