Strona główna » Tagi - Samochody » Top Car
Mercedes GLE 63 TopCar Mercedes GLE 63 TopCar dziecko karbonu
K. Szreder // 29. 07. 2016

TopCar kolejny raz wyciąga diabła z piekła i wprowadza go na ziemskie salony. Oto przed Wami Mercedes GLE36! Na zewnątrz solidny body kit z włókna węglowego a wewnątrz wiele elementów... więcej »

Mercedes GLE Coupe TopCar Inferno Mercedes GLE Coupe TopCar Inferno - można grzeszyć!
K. Szreder // 30. 03. 2016

Umówmy się TopCar bardzo często celuje swoje projekty w przaśny gust swoich rosyjskich klientów i tych z petrodolarami. Źle? Dobrze? Efektownie to z pewnością. Jednak zdarza się też, że w... więcej »

Mercedes G65 Top Car Mercedes G65 Top Car - krokodyl raz!
K. Szreder // 17. 02. 2014

Oj upodobali sobie Rosjanie skórę krokodyla. Kolejny już raz tamtejszy tuner Top Car zastosował ten materiał do wykończenia wnętrza. Tym razem mamy do czynienia z odcieniem czerwonego wina. więcej »

Porsche Panamera TopCar Porsche Panamera TopCar - krokodyl raz jeszcze
K. Szreder // 25. 01. 2014

Porsche i krokodyla skóra? Gdzieś już widziałyśmy te połączenie. Kilka lat temu rosyjski tuner TopCar wyposażył wnętrze Panamery Turbo S w kokpit i podłokietnik obszyty tym wyjątkowym... więcej »

TopCar Vantage 2 TopCar Vantage 2 - cześć żabko!
K. Szreder // 09. 03. 2013

Rosyjski tuner TopCar jak zwykle daje czadu. Projekt bazujący na Porsche Cayenne zyskał nowy bodykit w którego skład wchodzą poszerzone błotniki, przemodelowany zderzak i spojler klapy... więcej »

Porsche Panamera Porsche, złoto i krokodyl
E. Domańska // 16. 12. 2012

Są osoby, które lubią mieć rzeczy skrojone na ich miarę, idealnie dopasowane do gustów i statusu społecznego. Niewątpliwie należy do nich kierowany jest najnowszy projekt tunera Top Car. więcej »