Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Bezpieczny Fotelik - akcja w Rybniku i Wodzisławiu

Bezpieczny Fotelik - akcja w Rybniku i Wodzisławiu

besafe
Dodano: 11. 09. 2015
Tagi: Dziecko, Fotelik Samochodowy, Bezpieczeństwo

Nieprawidłowy montaż fotelika czy niewłaściwie dobrany model w sytuacji kryzysowej może mieć fatalne skutki. Dlatego wałkowania tego tematu nigdy dość, życie każdego małego człowieka jest bardzo ważne, a w naszej sytuacji niżu demograficznego wręcz na wagę złota. 

BeSafe to norweska firma, która produkuje wysokiej jakości foteliki samochodowe. Ponad to prowadzi szerokie działania w edukacji rodziców. BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.
Zobacz także: Bezpieczny fotelik - zapisy »
Od 25 do 27 września specjalisci BeSafe udzielą fachowych porad w sklepach Markusia w Rybniku i Wodzisławiu. W programie dobór fotelika samochodowego, sprawdzenie montażu i dopasowanie fotelików -indywidualnie, resuscytacja niemowlaka a także liczne promocje na wózki i foteliki. Niezbędne są zapisy! Kliknij w chmurkę powyżej aby przejść do strony logowania.  besafe
besafe
besafe
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Bezpieczny Fotelik - akcja w Rybniku i Wodzisławiu

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl