Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Cocobelt - pas do noszenia fotelika samochodowego

Cocobelt - pas do noszenia fotelika samochodowego

Cocobelt
Dodano: 14. 10. 2015
Tagi: Dziecko, Fotelik Samochodowy, Cocobelt

Patrzysz czasem na niektóre produkty określane jako "innowacyjne" i myślisz sobie, przecież to jest do diabła proste jak budowa cepa, ale jednak ja tego nie wymyśliłam? Ja mam tak bardzo często! I podobna refleksja nasuwa mi się gdy patrzę na Cocobelt, pas holenderskiej markii do przenoszenia fotelika samochodowego. 

Cocobelt
Cocobelt
Cocobelt
Transport nosidełka to czasami zadanie karkołomne kiedy masz ze sobą jeszczę torbę z rzeczami malucha, siaty z zakupami i nikogo do pomocy. Wszystko jest ok, jeśli chcesz mieć ręce do kostek, ale większości chyba nie o to chodzi. Cocobelt to przede wszystkim prosta obsługa, pas zapinasz i odpinasz przy pomocy klamry. Nadaje się do każdego fotelika, posiada antypoślizgową nakładkę gwarantującą pozostanie na miejscu. Dodatkowo jest regulowany więc użyjesz go ty i Twoja wysoka siostra. Posiada certyfikat CE i atesty Tüv Rheinland i Bureau Veritas.
Wszystkie pasy szyte są ręcznie i dostępne są w trzech kolorach. Cena około 80 zł. Cocobelt
Cocobelt
Cocobelt
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Cocobelt - pas do noszenia fotelika samochodowego

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl