Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » VW Castrol Cup
Gosia Rdest Gosia Rdest ponownie w Volkswagen Golf Cup
. // 23. 04. 2015

W najbliższy weekend rozpocznie się trzeci sezon Volkswagen Golf Cup - prestiżowej i innowacyjnej serii wyścigowej, która na początku października wyłoni nowego mistrza Polski. więcej »

Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer – kto wygra sobotni pojedynek ?
ED // 13. 06. 2014

Już w sobotni poranek, na Torze Poznań, Agnieszka Szulim i Filip Chajzer po raz pierwszy w życiu wystartują w profesjonalnych wyścigach samochodowych w roli VIP Driverów Volkswagen Castrol Cup.... więcej »

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim zdobyła licencję wyścigową i już w najbliższą sobotę pojawi się na torze wyścigowym
, // 27. 05. 2014

Agnieszka Szulim rozpoczęła przygotowania do startu w wyścigach Volkswagen Castrol Cup. Już w najbliższą sobotę dziennikarka po raz pierwszy spotka się z samochodem wyścigowym – pucharową... więcej »

Volkswagen Castrol Cup Szulim, Prokop, Dudek, Chajzer - w nowej odsłonie Volkswagen Castrol Cup
ED // 14. 04. 2014

Drugi sezon cyklu wyścigowego Volkswagen Castrol Cup rozpocznie się już w poświąteczny weekend, 25 kwietnia. Areną pierwszej rundy będzie znany z Formuły 1 węgierski tor Hungaroring. więcej »

Małgosia Rdest Sensacyjnie szybka Małgosia Rdest w VW Castrol Cup
E.D. // 27. 08. 2013

Małgosia Rdest, tegoroczna uczestniczka mistrzostw Formuły 4, wystąpiła gościnnie w 5. rundzie Volkswagen Castrol Cup. Podczas swojego pierwszego startu w sobotnich kwalifikacjach Małgosia... więcej »

Gosia Rdest Małgosia Rdest wystartuje w VW Castrol Cup
. // 13. 08. 2013

Małgosia Rdest, tegoroczna uczestniczka mistrzostw Formuły 4 organizowanych przez British Racing Drivers’ Club, wystartuje w trzech rundach Volkswagen. Volkswagen Castrol Cup to nowy cykl... więcej »

Brak galerii dla tagu: VW Castrol Cup