Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Volkswagen Castrol Cup
Jerzy Dudek Jerzy Dudek jedną z gwiazd wyścigu Scirocco R Cup w Moskwie
. // 10. 07. 2014

Legendy sportów motorowych, sławni sportowcy i modelki Playboya zadbają o atrakcje w pokazowym wyścigu Pucharu Scirocco R w Moskwie. W ramach wyścigowego weekendu DTM na Moscow Raceway,... więcej »

Volkswagen Castrol Cup Road Show - weź udział w wirtualnym pucharze
. // 04. 07. 2014

Organizatorzy serii profesjonalnych wyścigów samochodowych Volkswagen Castrol Cup szukają młodych, wyścigowych talentów. Do 4 polskich miast zawita Volkswagen Castrol Cup Road Show –... więcej »

Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer – kto wygra sobotni pojedynek ?
ED // 13. 06. 2014

Już w sobotni poranek, na Torze Poznań, Agnieszka Szulim i Filip Chajzer po raz pierwszy w życiu wystartują w profesjonalnych wyścigach samochodowych w roli VIP Driverów Volkswagen Castrol Cup.... więcej »

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim zdobyła licencję wyścigową i już w najbliższą sobotę pojawi się na torze wyścigowym
, // 27. 05. 2014

Agnieszka Szulim rozpoczęła przygotowania do startu w wyścigach Volkswagen Castrol Cup. Już w najbliższą sobotę dziennikarka po raz pierwszy spotka się z samochodem wyścigowym – pucharową... więcej »

Volkswagen Castrol Cup Volkswagen Castrol Cup - celebryci na czele
K. Szreder // 21. 05. 2014

Volkswagen Castrol Cup zyskał trójkę telewizyjnych celebrytów jako kierowców w VIP w nadchodzącej edycji. Agnieszka Szulim, Marcin Prokop i Filip Chajzer czyli reprezentacja stacji TVN... więcej »

Volkswagen Castrol Cup Szulim, Prokop, Dudek, Chajzer - w nowej odsłonie Volkswagen Castrol Cup
ED // 14. 04. 2014

Drugi sezon cyklu wyścigowego Volkswagen Castrol Cup rozpocznie się już w poświąteczny weekend, 25 kwietnia. Areną pierwszej rundy będzie znany z Formuły 1 węgierski tor Hungaroring. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Volkswagen Castrol Cup