Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Świąteczne prezenty z prezenty z kolekcji BMW Lifestyle

Świąteczne prezenty z prezenty z kolekcji BMW Lifestyle

Kolekcja BMW
Obdarzanie innych prezentami to sztuka – a znalezienie właściwego podarunku bywa prawdziwym wyzwaniem. Kolekcja BMW Lifestyle ma do zaoferowania wiele możliwości tym, którzy poszukują nowego pomysłu na prezenty – dla rodziny, przyjaciół czy kontrahentów. A jeśli ktoś nie lubi przedświątecznych tłumów i harmidru w sklepach, będzie zachwycony, kupując w sklepie www.bmw-shop.de.

Kolekcja BMW
Kolekcja BMW
Kolekcja BMW
Prezenty z kolekcji BMW i.
Z torby BMW i Urban Mega Shopper ucieszy się nie tylko obdarowany, ale i środowisko. Materiał wyjściowy o wyglądzie filcu powstaje bowiem z recyklowanych butelek PET – wykonuje się z niego zarówno tę przepastną torbę, jak i jej niebieskie uszy. Kontrastowe dodatki są ze skóry uszlachetnionej listkami oliwnymi.
Każdego fana techniki uszczęśliwi BMW i Solar Charger, który pozwoli doładować baterie wszystkich sprzedawanych na rynku telefonów komórkowych i odtwarzaczy muzyki – w sposób maksymalnie ekologiczny. Wystarczy położyć ładowarkę na słońcu i zainstalowana w jej wnętrzu bateria zostanie naładowana – by później oddawać energię innym bateriom.

Kolekcja BMW
Kolekcja BMW
Pomysły dla dużych i małych.
Samochodzik dla dzieci BMW Z4 RideOn zapewni radość z jazdy wokół świątecznej choinki wszystkim dzieciom w wieku od 3 do 5 lat. Ten elektrycznie napędzany roadster rozwija prędkość do 4 km/h, a wykonano go z tworzyw sztucznych absolutnie pozbawionych szkodliwych dodatków. O pełnię radości małych użytkowników zadbają głośnik wydający dźwięki „prawdziwego auta”, klakson, złącze MP3 oraz działające kierunkowskazy.

Kiedy na dworze leży śnieg, czas wskoczyć na BMW Snow Pacer. Te wyposażone w ergonomiczne siodło sanki nadają się dla wszystkich dzieci o wadze do 50 kg. Układ kierowniczy jest resorowany, a aby ostrzec innych na stoku przed zbliżającym się BMW, kierowca ma pod dłonią klakson. Płozy są nierdzewne i wymienne, a tworzywo, z którego wykonano sanki, odporne jest zarówno na promienie UV, jak i na niskie temperatury – tak więc radość z jazdy zapewniona jest na długi czas!

Wielbiciele kofeiny będą zachwyceni kompletem BMW Espresso z porcelany. Fani samochodów bez wahania rozpoznają na nich wizerunki przednich pasów historycznych legend BMW 328 oraz BMW 507. Spodeczki zdobi logotyp BMW. Komplet sprzedawany jest w gustownym pudełku.

Produkty z kolekcji BMW Lifestyle dostępne  u wybranych dealerów BMW. 
Autor: ED
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Świąteczne prezenty z prezenty z kolekcji BMW Lifestyle

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl